Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 19.09.2016

Proposisjon: 1    Antall innmeldte: 17
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kringlers Vilja Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 5000 35,0v 150 14.06.2016
2100 Lørdagsgodt Frode Mjølnerød Kai Johansen Frode Mjølnerød 2 0 0 ..
2100 Garp Blesa Magnus Helland Tom Grohs 3 5000 37,3v 75 25.08.2016
2100 S.G. Jerv Blesa Karianne Hasselgård Kristian Bjørnerød Karianne Hasselgård 4 4000 35,1v 55 09.09.2016
2100 Garborg Lynet Andre H. Stensen Olav Mikkelborg Arild Hauge 5 6000 34,4v 125 09.09.2016
2100 Hof Blesen Eivind Gravdal Gunnar Austevoll Eivind Gravdal 6 6000 36,0v 90 03.09.2016
2100 Nume Kiwi Ernst-Petter Knutsen Lars Anvar Kolle Ernst-Petter Knutsen 7 0 0 24.03.2016
2100 Karolita Ole-Christian Kjenner Vidar Hop Veronica Karo 8 4000 35,7v 40 25.08.2016
2100 Hesten Kristian Bjørnerød Odd Arne Sagholen Kristian Bjørnerød 9 5000 33,5v 90 09.09.2016
2100 Alm Kine Geir Vegard Gundersen Gunnar Austevoll Magne Helgesen 10 6200 36,2v 162 03.09.2016
2100 Haugestad Gabrielle Geir Flåten Thore Johan Bakke 61 4000 36,2v 105 12.07.2016
2100 Lex Odin Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Gjermund Gravdal 62 7000 34,8v 150 30.08.2016
2120 Hafell Odin Gunnar Austevoll Eivind Gravdal Eivind Gravdal 1 9000 34,0v 40 29.07.2016
2120 Dag Jo Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 2 8000 32,7v 280 01.09.2016
2120 Idlilly Bjørn Steinseth Ole Johan Østre Bjørn Steinseth 3 13000 35,5v 330 28.08.2016
2120 Refs Elita Anette Frønes Jon Kristian Refsalen 4 9000 32,5v 180 25.08.2016
2120 Runia Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Bjørn Steinseth 5 12000 33,8v 245 09.09.2016



Proposisjon: 2    Antall innmeldte: 7
Kaldblods For 3-15-årige høyest 120.000 kr. 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr., 40 m. ved 70.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2600 Idfaxen Gunnar Austevoll Bjørn Steinseth Per Gunnar Roos 1 35500 32,4v 660 30.08.2016
2620 Tusse Storm Eirik Høitomt Vidar Hop Pål Sem 1 63689 28,5a 151 06.09.2016
2620 Ty Venn Olav Mikkelborg Gunnar Austevoll Nils-Ole Robøle 2 70000 30,0v 165 09.09.2016
2620 Liv Heidi Pål Sem Vidar Hop Pål Sem 3 49500 31,3a 50 01.09.2016
2620 Perfekt Magnus Teien Gundersen Kristian Bjørnerød Carina Simonsen 4 63384 30,1a 165 24.08.2016
2640 Våler Eld Bjørn Steinseth Ole Johan Østre Bjørn Steinseth 1 108722 29,0a 275 29.08.2016
2640 Tyri Stjernen Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 2 116500 26,6a 440 10.09.2016



Proposisjon: 3    Antall innmeldte: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 290.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Mjølner Fokus Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 51 281060 25,8v 1825 31.08.2016
2100 Nume Elden Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Erik Skaug 52 281500 24,8a 750 12.02.2016
2100 Trø Hera Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 53 200277 25,8a 610 03.09.2016
2100 Norsjø Kongen Kristine Kvasnes Eirik Høitomt Aleksander Hoksrud 54 276000 25,4v 550 14.08.2016
2100 Art Skogfari Eirik Høitomt Cato Antonsen Lars M. Søvik 55 248379 26,3a 479 05.09.2016
2100 Hovsjerka Johan Herbjørn Undem Eirik Høitomt Einar Aasen 56 256721 26,5v 445 11.09.2016
2100 Skauge Faks Ernst-Petter Knutsen Herman R. Tvedt Randi Hotvedt 57 259500 26,1v 350 10.09.2016
2100 Myr Seira Lars Anvar Kolle Johan Kringeland Eriksen Monica Tønnesland 58 265000 26,1a 245 10.09.2016
2100 Ty Linn Olav Mikkelborg Gunnar Austevoll Nils-Ole Robøle 59 199000 25,3a 220 09.09.2016
2100 Aaby Knekten Vidar Hop Eirik Høitomt Per Ingar Lybekk 60 259500 25,3a 70 28.08.2016
2100 Maurstad Elden Ole Johan Østre Kai Johansen Hans Ingar Mjølnerød 61 231000 23,9a 65 02.09.2016
2100 Raukvin Eirik Høitomt Marius Høitomt Erik Skaug 62 258647 26,3a 56 20.08.2016
2100 Mira Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Eivind Gravdal 63 226926 25,6a 350 28.08.2016



Proposisjon: 4    Antall innmeldte: 10
Varmblods For 3-12-årige høyest 20.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spicy Boss Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 1 4000 18,9a 65 21.07.2016
2100 Pyrechept Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Erik Korsvolla 2 0 0 09.09.2016
2100 Laidback Tariel Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 3 5000 20,5v 75 30.08.2016
2100 Daisy Va Bene Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Ine Elisabeth Dahl 4 0 0 ..
2100 Dame Amok* (S) Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Tom Forkerud 5 0 0 06.09.2016
2100 Fabian B.R. Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Per Otto Aagre 6 0 0 ..
2100 Delvenue Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Hans Bø 7 2000 20,1a 20 12.08.2016
2100 Rapide Frecel Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 8 3500 18,5v 50 22.07.2016
2120 No Hill Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Enok Antonsen 1 17500 18,2v 200 05.06.2016
2120 Enjoythestar S.C. Per Oleg Midtfjeld Tom Erik Solberg Bo Westergaard 2 14000 16,5v 180 28.08.2016



Proposisjon: 5  DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER  Antall innmeldte: 18
Varmblods DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER For 3-årige norskfødte hopper høyest 30.000 kr. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Autostart. Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Fleury B.R. Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Per Otto Aagre 51 20000 16,5v 480 19.08.2016
2100 Capri Sun Frode Hamre Geir Vegard Gundersen Frode Hamre 52 23500 16,4a 450 05.09.2016
2100 Chere Bjørn Steinseth Dag-Sveinung Dalen Bjørn Steinseth 53 15500 19,7v 420 26.08.2016
2100 Florry's Princess Arild Berås Eirik Høitomt Rikki Aanonsen 54 25000 16,9v 355 04.09.2016
2100 Needed Time Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Stein Ivar Kløven 55 10000 18,5v 300 03.09.2016
2100 Del Rev E. Anette Frønes Tom Erik Solberg Vidar Fjellhaug 56 16500 16,6a 295 05.09.2016
2100 S.K.s Sagitta* Åsbjørn Tengsareid Jan Dahlgaard 57 27289 16,0a 291 05.09.2016
2100 Lightning Tile Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 58 15000 18,6v 280 09.09.2016
2100 Graceland E.P. Per Oleg Midtfjeld Tom Erik Solberg Bo Westergaard 59 15000 16,0a 265 08.09.2016
2100 Trades Beauty Face Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld Diana L. Olsson 60 11044 18,4v 200 31.08.2016
2100 Monique Royal Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Gunnar Flåten 61 8000 18,4v 180 31.08.2016
2100 Amelie Division Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Jo Svenstad 62 9000 16,1a 115 05.09.2016
2100 Fam B.R. Steinar Hammersborg Lars Anvar Kolle Steinar Hammersborg 63 6000 17,6a 85 12.09.2016
2100 Mimi's Regatta Andre H. Stensen Jo Svenstad Jo Svenstad 64 9000 16,2a 75 05.09.2016
2100 Delvenue Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Hans Bø 65 2000 20,1a 20 12.08.2016
2100 Chip Tuned One Jan Dahlgaard Jan Dahlgaard 66 0 0 05.09.2016
2100 Daisy Va Bene Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Ine Elisabeth Dahl 67 0 0 ..
2100 Exclusive G.T. Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 68 24000 17,5v 520 17.08.2016



Proposisjon: 6    Antall innmeldte: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 140.000 kr. 2609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2609 Millmessi Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 51 112500 15,5a 950 31.08.2016
2609 Muscle Salt Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 52 80276 15,8a 880 31.08.2016
2609 Bleeding Heart (US) Lars Anvar Kolle Jane Helen Stareng Jane Helen Stareng 53 85000 15,6a 670 03.09.2016
2609 Teddy Boy O.K.* (IT) Erlend Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden 54 105736 14,0a 547 22.07.2016
2609 I See U. One Eirik Høitomt Kristine Sørensen Kristine Sørensen 55 125765 15,8a 455 11.09.2016
2609 Ebba B.R. Åsbjørn Tengsareid Kristian Malmin Morten Lura 56 136000 13,6a 380 07.09.2016
2609 Solliedox Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Asbjørn Lognvik 57 128500 15,5a 285 03.09.2016
2609 Seabreeze Ås (US) Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Helge Ellefsen 58 133867 15,0a 255 03.09.2016
2609 Key To Candy Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 59 137000 15,2a 180 12.09.2016
2609 Wara Laylock Geir Vegard Gundersen Eirik Høitomt Sverre A. Johnsen 60 78000 16,7a 95 03.09.2016
2609 Valletta (DK) Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Odd Normann Hodne 61 102000 15,1a 80 11.09.2016
2609 Norse Ideal Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 62 94500 15,6a 65 30.08.2016
2609 Olivia Win Gunnar Austevoll Morten A. Pedersen Sandra Caspara Kaspersen 63 112500 15,1a 50 02.09.2016
2609 Polar Rocky Gunnar Austevoll Tom Erik Solberg Karoline Krogh-Hanssen 64 127000 15,8a 435 30.08.2016
2609 Rita Minor Stig Ingar Fossen Lars Anvar Kolle Stig Ingar Fossen 65 116000 14,1a 310 30.08.2016



Proposisjon: 7  ELITEN - MAX 500  Antall innmeldte: 14
Varmblods ELITEN - MAX 500 For 3-12-årige med høyest 500 poeng. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Wy Fi (US) Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Karoline Krogh-Hanssen 51 785887 12,7a 480 10.09.2016
1609 Gary Hoist (FI) Kristian Malmin Eirik Høitomt Kari Anne Knutsen 52 549151 13,4a 470 10.09.2016
1609 Tobrosboy Augustinu Kristine Kvasnes Lars Raaum 53 539593 12,8a 430 02.09.2016
1609 Cadabra Tooma (S) Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Tor Olaf Halle 54 1052025 10,4a 355 07.09.2016
1609 President (IT) Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Tom Forkerud 55 851123 11,5a 342 06.07.2016
1609 Special Ås (S) Kristian Malmin Vidar Hop Tom Forkerud 56 3036969 11,7a 290 09.08.2016
1609 Beak's News Ole Johan Østre Eirik Høitomt Brit Inger Wahl 57 1130404 12,3a 250 08.09.2016
1609 Triple Crown Magnus Teien Gundersen Eirik Høitomt Sigbjørn Kolnes 58 1587500 11,9a 245 07.09.2016
1609 Victory Lap Olav Mikkelborg Olav Mikkelborg 59 1359822 12,4a 210 15.08.2016
1609 General Ideal Magnus Teien Gundersen Maren Øyo Malene Berdalen 60 668000 11,8a 180 19.08.2016
1609 Quincy Frontline (S) Frode Hamre Marius Høitomt Frode Hamre 61 900231 12,1a 170 21.06.2016
1609 Sharpshoother (DE) Morten A. Pedersen Anette Frønes Charlotte Bye 62 976830 11,0a 130 08.09.2016
1609 Orion Hindø (DK) Tom Erik Solberg Kristian Malmin Petter Glittum 63 998572 11,6a 105 10.09.2016
1609 One More Flight (DK) Adrian Solberg Akselsen Åsbjørn Tengsareid Arild Kaasa 64 983880 12,5a 40 13.05.2016



Proposisjon: 8  MONTÉLØP   Antall innmeldte: 11
Varmblods MONTÉLØP For alle 4-12-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 475.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Super Conclusion Helene Kolle Tor Wiggo Ellefsen 1 343166 14,1a 420 10.09.2016
2100 Chief Photo Silje Hogner Johanne Ulrica Øveraasen Arvid Mæland 2 350500 13,1a 220 29.08.2016
2100 Anton Maja Kanstad Kristine Kvasnes Glenn Kramer Stenberg 3 447598 14,3a 190 02.09.2016
2100 Ubert Mourotais (FR) Johanne Ulrica Øveraasen Liv Pedersen Bjørn Steinseth 4 467898 14,7a 785 10.09.2016
2100 Memory's Boy Siv Emilie Løvvold Josefine Eilertsen Kjell Andersen 5 404000 14,2a 215 04.09.2016
2100 Dream Superb Liv Pedersen Siv Emilie Løvvold Tor Olaf Halle 6 374000 12,6a 285 11.09.2016
2120 Shaman Star M. Josefine Eilertsen Siv Emilie Løvvold Vidar Engebretsen 1 1267500 12,5a 735 29.07.2016
2120 Paolo America (IT) Siv Emilie Løvvold Helene Kolle Petter Glittum 2 671948 13,0a 548 06.09.2016
2120 Ramona's Fighter Christina A. Hande Martine O. Sørvik Finn Arne Bakkeberg 3 626678 12,4a 475 27.08.2016
2120 Novel Broline (S) Kristine Kvasnes Eirin Sørmo Geir Vegard Gundersen 4 745486 12,0a 412 06.09.2016
2120 Tobrosboy Augustinu Kristine Kvasnes Siv Emilie Løvvold Lars Raaum 5 539593 12,8a 430 02.09.2016



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 13
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Eigelands Rebecca Anette Frønes Eirik Høitomt Terje Villum 51 0 0 ..
2100 Vår Blesa Frode Mjølnerød Kai Johansen Giske Marie G. Mjølnerød 52 0 0 ..
2100 S.K.'s Spartacus Kjetil Roe Lars Anvar Kolle Kjetil Roe 53 0 0 ..
2100 Nothingbuttaillights Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 54 0 0 ..
2100 Nonstop Rascal Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Vidar Thomassen 55 0 0 ..
2100 Nume Stjerna Ernst-Petter Knutsen Lars Anvar Kolle Ernst-Petter Knutsen 56 0 0 ..
2100 From Zero To Hero Roar Innlagen Marius Høitomt Roar Innlagen 57 0 0 ..
2100 Maurstad Jerven Ole Johan Østre Kai Johansen Hans Ingar Mjølnerød 58 0 0 07.12.2015
2100 Showystar Åsbjørn Tengsareid Morten A. Pedersen Cato Michelsen 59 12000 19,7v 320 09.08.2015
2100 Pablo Carat (DK) Josefine Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Linda-Kristin Wallumrød 60 142027 15,6a 700 20.03.2014
2100 Duke Laila Thue Bjørn Larsen Laila Thue 61 546000 14,3a 240 09.05.2015
2100 Alpha Simoni* (DE) Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 62 29408 17,0a 32 18.08.2016
2100 Goldie Street Åsbjørn Tengsareid Morten A. Pedersen Cato Michelsen 63 3000 19,2v 0 05.09.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 2
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Bare Christina Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 51 0 0 ..
2100 S.K.'s El Capitano Kjetil Roe Eirik Høitomt Kjetil Roe 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 13.09.2016 - 09:35