Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 30.09.2016

Proposisjon: 1  DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER  Antall innmeldte: 10
Kaldblods DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER For 3-årige høyest 12.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Komnes Molla Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 1 10000 34,5v 300 13.09.2016
2100 Brødsjø Brisa Odd Arne Sagholen Geir Vegard Gundersen Odd Arne Sagholen 2 4000 35,0v 40 13.09.2016
2100 Lygne Odine Gry Vigdis Bachmann Eirik Høitomt Gry Vigdis Bachmann 3 0 0 03.09.2016
2120 Smiths Iver Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 1 11000 35,9v 135 12.08.2016
2120 Min Kuling Kristine Kvasnes Gunnar Austevoll Gunhild C. Henriksen 2 7500 35,1v 100 13.09.2016
2120 Dag Jo Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Arthur Bø 3 10500 32,7v 330 19.09.2016
2120 Nesvik Tell Tom Erik Solberg Vidar Hop Lars O. Romtveit 4 0 0 28.06.2016
2120 Mjølner Zorro Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 5 2000 34,7v 20 30.08.2016
2120 Eldhusodin Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 6 5000 35,2v 115 18.08.2016
2120 Granly Storm Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Connie Engebråthen 7 8500 34,4v 175 13.09.2016



Proposisjon: 2    Antall innmeldte: 19
Kaldblods For 3-15-årige høyest 36.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kor Kosen Vidar Hop Lars Anvar Kolle Kjell Vidar Braaten 1 19000 32,6v 490 15.09.2016
2100 Schudiva Gunnar Austevoll Asbjørn Wright Asbjørn Wright 2 13500 33,8v 200 13.09.2016
2100 Garborg Lynet Olav Mikkelborg Andre H. Stensen Arild Hauge 3 16000 32,6v 425 19.09.2016
2100 Loke Lars Anvar Kolle Johan Herbjørn Undem Grethe Cecilie Skaar 4 17000 30,6v 395 14.09.2016
2100 Skorga Gullet Dag-Sveinung Dalen Geir Flåten Anne Grete Rasmussen 56 15108 32,6a 21 01.09.2016
2100 Grindstad Elden Olav Mikkelborg Eirik Høitomt Pål Gøran Roland 57 19000 34,0v 20 23.09.2016
2100 Songe Mai Tom Erik Solberg Kristine Kvasnes Rune Stea Christiansen 58 14000 32,9v 20 26.11.2015
2120 Lilje Sylfiden Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 1 22000 31,6v 345 09.08.2016
2120 Vargbest Eirik Nedrelid Ole L. Rakstad Eirik Nedrelid 2 30000 30,4a 190 02.05.2010
2120 Værdalsjokern Vidar Hop Lars Anvar Kolle Ine Elisabeth Dahl 3 29000 32,5v 525 03.09.2016
2120 Land Maria Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Hans Landsverk 4 28000 31,0v 210 24.09.2016
2120 Lill Tea Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 5 32500 32,4v 370 15.09.2016
2120 Frier Birk Johan Herbjørn Undem Anette Frønes Lene Gravklev Wiik 6 36000 33,0v 835 11.09.2016
2120 H.M. Nordwest Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Geir Nordbotten 7 25000 32,8v 205 15.09.2016
2120 Reinfaks Åsbjørn Tengsareid Tom Erik Solberg Per Gottling 8 32700 31,6v 230 01.09.2016
2120 Rugstad Faksen Alexander Heisholt Gunnar Austevoll Knut Høydalen 9 31500 33,1v 225 15.09.2016
2120 Bjønnum Jerka Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 10 29000 32,3a 590 11.08.2016
2120 Hvatt Birk Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 11 36000 32,2v 760 09.09.2016
2120 Nuvre Spik Anette Frønes Knut Robin Dalsbotten Halvor Øyen 55 25000 31,2v 55 28.07.2016



Proposisjon: 3  HOPPELØP  Antall innmeldte: 18
Kaldblods HOPPELØP For alle 3-15-årige hopper. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 75.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Remvinni Siv Emilie Løvvold Gunnar Austevoll Terje Remme 1 66000 28,9v 165 12.09.2016
2100 Vesle Moi Ole Johan Østre Vidar Hop Marita H Tangen-Svindland 2 61033 28,6v 608 06.09.2016
2100 Drill Rosa Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 3 60548 29,9v 180 23.09.2016
2100 Vetla Vinna Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 4 54000 28,2v 220 13.09.2016
2100 Ejo Tina Marius Høitomt Ole Johan Østre Willy Salvesen 5 61767 31,1a 360 25.09.2016
2100 Kjølbergjenta Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 6 53500 30,7v 225 13.09.2016
2100 Gyldenlinn Gunnar Austevoll Jan Inge Drageset Jan Inge Drageset 59 71000 30,0v 0 01.09.2016
2120 Nordby Fedra Ole Johan Østre Christina Kjenner Arne Petter Kynningrød 1 147307 28,1a 293 16.09.2016
2120 Kiro Bia Balderina Bjørn Steinseth Vidar Hop Bjørn Steinseth 2 104000 27,5a 405 23.09.2016
2120 Hovhaaga Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Thorbjørn Ask 3 120000 27,5a 185 14.09.2016
2120 Bol Perla Knut Arne Ødegaard Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 4 91156 26,8a 280 22.09.2016
2120 Sundby Søss Thor Borg Lars Anvar Kolle Berit Garstad 5 84500 28,5a 115 24.09.2016
2120 Kjappe Tinna Kristian Malmin Olav Mikkelborg Kjetil Guriby Huuse 6 149000 28,1a 675 10.09.2016
2120 Jervløva Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen 7 101500 28,6v 625 21.09.2016
2120 Langaard Siv Lars Anvar Kolle Thor Borg Halvor Bø Langaard 8 123000 28,4v 475 24.09.2016
2120 Kagge Lina Gunnar Austevoll Kristine Kvasnes Tom Bjølgerud 9 133000 27,1a 590 23.09.2016
2120 Sjefsthea Eirik Nedrelid Ole L. Rakstad Ole L. Rakstad 57 96244 27,9a 100 22.09.2016
2120 Fjord Jerka Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Lovise Mohaugen 58 114500 28,1v 95 19.09.2016



Proposisjon: 4    Antall innmeldte: 16
Kaldblods For 3-15-årige høyest 600.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Wik Emil Lars Anvar Kolle Vidar Hop Geir Flåten 51 572769 23,2a 1950 24.09.2016
1609 Lykkerus Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Trygve Plassen 52 448000 23,7a 1015 21.09.2016
1609 Stumne Scott Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Merete Viksås 53 543245 24,5a 842 25.09.2016
1609 Hornmo Blessen Bjørn Steinseth Ole Johan Østre Bjørn Steinseth 54 543512 23,4a 745 14.09.2016
1609 Kolnes Tom Åsbjørn Tengsareid Geir Vegard Gundersen Trond Skofsrud 55 573753 24,0v 695 17.09.2016
1609 Stram Vaier Tom Erik Solberg Kai Johansen Erik Killingmo 56 481500 23,6v 640 21.09.2016
1609 Alsaker Torres Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Bjørn Larsen 57 535500 23,4a 625 14.09.2016
1609 Kosak Frode Mjølnerød Kai Johansen Frode Mjølnerød 58 597887 24,3a 615 14.09.2016
1609 Elegant Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 59 455000 23,6a 245 21.09.2016
1609 Baiasen Anette Frønes Kristine Sørensen Elin Gumpen 60 435500 23,5a 225 11.09.2016
1609 Gjøndin Kai Johansen Ole Johan Østre Bjørn Larsen 61 438500 25,0a 165 21.09.2016
1609 Alsaker Fantom Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 62 484000 24,1a 140 19.08.2016
1609 Fiann Jan Roar Mjølnerød Christina Kjenner Jan Roar Mjølnerød 63 555606 25,1v 135 24.08.2016
1609 Seile Perla Marius Høitomt Ole Johan Østre Kari Anne Knutsen 64 568500 24,1a 130 25.09.2016
1609 Egge Odin Olav Mikkelborg Magnus Helland Knut Andersen 65 508053 24,3a 78 14.09.2016
1609 Branddon Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kari Anne Knutsen 66 561603 24,6a 0 25.09.2016



Proposisjon: 5  REKRUTTLØP  Antall innmeldte: 14
Varmblods REKRUTTLØP For 3-12-årige med 0 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Nothingbuttaillights Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 1 0 0 ..
2100 Victory Cosmic Vidar Hop Gunnar Austevoll Kjell Vidar Braaten 2 0 0 15.07.2016
2100 Logical Elegance Katrine Blakkestad Gunnar Austevoll Bjørnar Blakkestad 3 0 0 ..
2100 C. Rex Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 4 0 0 ..
2100 Brix Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 5 0 0 ..
2100 Pretty Tatiya Tom Erik Solberg Kai Johansen Erik Killingmo 6 0 0 ..
2100 Suspicious Star Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 7 0 0 03.09.2016
2100 From Zero To Hero Roar Innlagen Marius Høitomt Roar Innlagen 8 0 0 ..
2100 Divine Salt Kai Johansen Dag-Sveinung Dalen Robert S. Fossen 9 0 0 ..
2100 Skyfall Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 10 0 0 ..
2100 Nonstop Rascal Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Vidar Thomassen 11 0 0 ..
2100 Dream Cosmic Gunnar Austevoll Bjørn Steinseth Per Gunnar Roos 12 0 0 13.09.2016
2100 Miss Speedy Dillon Dag-Sveinung Dalen Johan Herbjørn Undem Odd Arne Aaland 51 0 24,6v 0 20.06.2016
2100 That's Good Chip Dag-Sveinung Dalen Bjørn Larsen Bjørn Larsen 52 0 21,6v 0 13.09.2016



Proposisjon: 6    Antall innmeldte: 14
Varmblods For 3-12-årige høyest 70.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Don Vince Thor Borg Gunnar Austevoll Karoline Krogh-Hanssen 51 63000 15,1a 1060 17.09.2016
2100 Trick Or Treat Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Siv Homstvedt 52 69000 15,8a 600 26.08.2016
2100 Polymeles Face (S) Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 53 58500 16,0a 570 14.09.2016
2100 Kiwi Catchme Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Lene Weman 54 56000 16,1a 540 01.09.2016
2100 Surpriseforthelady Joakim Hansen Jan Løvvold 55 60000 15,4a 400 16.09.2016
2100 Backgammon Geir Vegard Gundersen Lars Anvar Kolle Sigbjørn Kolnes 56 65000 14,5a 360 17.09.2016
2100 Lovely Cash Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Astri Sekkelsten Daljord 57 65000 17,1a 325 16.09.2016
2100 De Bos (FI) Lars Anvar Kolle Vidar Hop Svein Bergan 58 60525 15,4a 290 02.09.2016
2100 De Angelo W. Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Sigbjørn Kolnes 59 51500 15,7a 260 16.09.2016
2100 Arion Augustinu Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Malin Grødum 60 59000 17,0a 250 24.09.2016
2100 Princess Rhythm Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard Knut Arne Ødegaard 61 62578 15,5a 90 22.09.2016
2100 Alo Star Glenn Kramer Stenberg Gunnar Austevoll Catrine K. Winge 62 61000 16,5a 65 16.09.2016
2100 Alpha Simoni* (DE) Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 63 29408 17,0a 32 18.08.2016
2100 Ingemar Palema (S) Vidar Hop Magnus Teien Gundersen Fredrik Solberg 64 69760 14,7a 375 15.09.2016



Proposisjon: 7    Antall innmeldte: 28
Varmblods For 3-12-årige høyest 170.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Expo B.R. Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 51 140500 13,8a 1140 17.09.2016
1609 Support Kindness Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Lene Schjørlien 52 111000 13,6a 1105 17.09.2016
1609 Larry S.E. (S) Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Geir Nordbotten 53 159479 14,8a 940 21.09.2016
1609 Showme D'Light Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Julie Kjærmann-Jensen 54 154500 14,7a 775 11.09.2016
1609 Seabreeze Ås (US) Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Helge Ellefsen 55 149867 15,0a 585 19.09.2016
1609 King Senator Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Gunnar Aksnes 56 124000 13,8a 565 10.09.2016
1609 Trophydore (DK) Anette Frønes Eirik Høitomt Anette Frønes 57 142875 14,4a 550 24.09.2016
1609 Teenager* (S) Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 58 146089 13,7a 545 17.08.2016
1609 Beaks Tamara Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 59 121657 14,8a 535 22.09.2016
1609 Closethegate Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Arne Helgerud 60 131000 14,6a 530 29.06.2016
1609 Kosmos Dream Andre H. Stensen Tom Erik Solberg Marianne Mølmen 61 161000 13,2a 475 09.09.2016
1609 Lighthouse West Thor Borg Lars Anvar Kolle Lise M.H. Hjardar 62 156000 13,1a 475 07.09.2016
1609 Tough Enough Åsbjørn Tengsareid Kristine Kvasnes Jens Kristian Brenne 63 140340 14,6a 440 21.09.2016
1609 Last Hooray Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 64 167000 14,2a 435 27.08.2016
1609 Rasmine Steensgård (DK) Kristine Kvasnes Eirik Høitomt Lene Moen 65 159747 14,9a 285 16.09.2016
1609 Pompano Reza (S) Eirik Høitomt Ole Johan Østre Jarle R. Gustavsen 66 169690 13,6a 275 13.09.2016
1609 Ebba B.R. Åsbjørn Tengsareid Kai Johansen Morten Lura 67 139000 13,6a 265 19.09.2016
1609 Navarra Broline (S) Tom Erik Solberg Kai Johansen Erik Killingmo 68 160911 14,8a 215 10.09.2016
1609 Key To Candy Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 69 141000 15,2a 215 19.09.2016
1609 Diana Hill Johan Herbjørn Undem Eirik Høitomt Per Øyvind Hoksrud 70 168500 13,0a 175 04.09.2016
1609 T.M. First On Photo Tommy Fløysand Martine Wessel Martine Wessel 71 165000 13,3a 120 13.09.2016
1609 Red's Chipchip Jan Sverre Larsen Gunnar Austevoll Jan Enok Arnesen 72 110000 15,5a 90 10.09.2016
1609 Queen Elice Geir Vegard Gundersen Thor Borg Helen Lund 73 129000 14,4a 70 16.09.2016
1609 Krakartau Magnus Helland Joakim Hansen Jan Løvvold 74 154000 14,4a 50 09.08.2016
1609 Zantana Transs R. (DE) Robert Kruse Elsie Hafskjold Elsie Hafskjold 75 162439 15,2a 45 21.09.2016
1609 Raki Cub Johan Herbjørn Undem Dag-Sveinung Dalen Bjørn Haugestøyl 76 147000 15,9a 20 11.09.2016
1609 Wicked Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Jenny Martine Theodorsen 77 154657 15,7a 0 21.09.2016
1609 Logical Fantasy Katrine Blakkestad Kenneth Brenden Bjørnar Blakkestad 78 169000 14,0a 0 09.08.2016



Proposisjon: 8    Antall innmeldte: 16
Varmblods For 3-12-årige høyest 500.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Waldemar M.M. (S) Kristine Kvasnes Ole Johan Østre Anette Trollsås 51 389679 14,4a 1620 10.09.2016
2100 Ronato (US) Tom Erik Solberg Rolf Mangelrød 52 481000 11,5a 1060 14.09.2016
2100 No Limit L.A. Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 53 484444 13,0a 974 14.09.2016
2100 Ubert Mourotais (FR) Bjørn Steinseth Ole Johan Østre Bjørn Steinseth 54 479898 14,7a 925 19.09.2016
2100 Kenni Island Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Lars M. Søvik 55 395940 12,2a 655 13.09.2016
2100 Rocky Dun Dee Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Per Gottling 56 480394 11,5a 430 14.09.2016
2100 Princess Endurance Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 57 466500 14,1a 400 07.09.2016
2100 Mr. Fox Trot Hans Chr. Holm Per Oleg Midtfjeld Leif Schjetne 58 471000 12,2a 270 14.09.2016
2100 Sir John Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen John Revheim 59 391500 12,2a 250 13.09.2016
2100 Rolin (DK) Alexander Heisholt Lars Anvar Kolle Bjørnar Heibø 60 471876 12,7a 200 24.09.2016
2100 Anton Kristine Kvasnes Maja Kanstad Glenn Kramer Stenberg 61 447598 14,3a 190 19.09.2016
2100 Memory's Boy Lars Anvar Kolle Geir Vegard Gundersen Kjell Andersen 62 404000 14,2a 165 19.09.2016
2100 Sanner Sid Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Vidar Engebretsen 63 408000 13,7a 145 17.09.2016
2100 Deloria Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 64 436500 13,3a 80 08.09.2016
2100 S.J.'s Victoria (S) Dag-Sveinung Dalen Bjørn Larsen Bjørn Larsen 65 402500 12,3a 70 24.09.2016
2100 Axel Buitenzorg (NL) Gunnar Austevoll Erlend Rennesvik Gunnar Austevoll 66 417458 13,3a 60 24.09.2016



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 6
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ada Alexander Heisholt Tom Erik Solberg Alexander Heisholt 51 0 0 ..
2100 Stuve Yr Vidar Hop Tom Erik Solberg Lars O. Romtveit 52 0 0 ..
2100 S.M.K. Silvousplait Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Siv Marie Kittelsen 53 0 0 ..
2100 Traffic Du Nord Lars Anvar Kolle Thor Borg Toril Haraldsen 54 0 0 ..
2100 Frons Faksen Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Runar Sognelien 55 81500 29,2a 310 01.03.2016
2100 Poker Faksa Harald Einang Anette Isaksen Morten Einang 56 8000 35,9v 80 19.07.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 1
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Rem Odin Siv Emilie Løvvold Helene Kolle Terje Remme 51 81000 28,9a 0 22.09.2016



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 3
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Balder Mollyn Sverre Hjørnerød Lars Anvar Kolle Sverre Hjørnerød 51 0 0 ..
2100 Nissen Ø.K. Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 52 0 0 ..
2100 Prins C.K. Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Sverre Hjørnerød 53 0 0 ..




Sist oppdatert: 26.09.2016 - 09:03