Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 07.10.2016

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall innmeldte: 10
Kaldblods TIDSLØP For 3-15-årige med rekord 1.35,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spang Oda Lars Anvar Kolle Cay Normann Hovstad 1 7000 37,2v 120 12.08.2016
2100 Turbo Tantra Joakim Hansen Madelen Lykke Hallingrød 2 3200 36,7v 32 03.09.2016
2100 Stuve Yr Vidar Hop Josefine Eilertsen Lars O. Romtveit 3 0 0 ..
2100 Årdals Lise Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Nina Bakken 4 2000 37,0v 20 27.09.2016
2120 Solli Jervina Anita Valstad Eivind Tveter Inger Therese Nicolaysen 1 4000 36,5v 40 27.09.2016
2120 Løkki Flaksa Per Vetle Kals Vilde M. Kals Vilde M. Kals 2 7000 35,9v 150 28.07.2016
2120 Hof Blesen Eivind Gravdal Åsbjørn Tengsareid Eivind Gravdal 3 6000 36,0v 90 19.09.2016
2120 Karolita Vidar Hop Tom Erik Solberg Veronica Karo 4 6000 35,7v 60 19.09.2016
2120 Kul Stilling Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 5 17000 35,0v 235 13.09.2016
2120 Smiths Iver Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 6 16000 35,3v 155 30.09.2016



Proposisjon: 2    Antall innmeldte: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 275.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Alm Sander Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Roy Lysgård 51 241016 25,8a 1320 28.09.2016
2100 Loken Åsbjørn Tengsareid Tom Erik Solberg Gunn Snøås 52 233000 25,8a 955 17.09.2016
2100 Teo Kai Johansen Ole Johan Østre Cecilie Helen Andersson 53 265403 25,4a 936 05.09.2016
2100 Tysvær Elling Per Erik Rørvik Lars Anvar Kolle Per Erik Rørvik 54 241500 27,7a 665 28.09.2016
2100 Trø Hera Eirik Høitomt Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 55 200277 25,8a 610 19.09.2016
2100 Tinn Jerker Ole Johan Østre Eirik Høitomt Gunn Merete Sør-Reime 56 257500 25,0a 565 20.09.2016
2100 Smedtora Olav Mikkelborg Magnus Teien Gundersen Torbjørn Smedsrud 57 242500 27,3a 410 28.09.2016
2100 Maks Mollyn Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring 58 239500 26,0a 405 28.09.2016
2100 Art Skogfari Eirik Høitomt Cato Antonsen Lars M. Søvik 59 253379 26,3a 404 19.09.2016
2100 Åspe Prinsen Camilla G. Fidje Magnus Helland Camilla G. Fidje 60 211000 25,9v 365 01.10.2016
2100 Mira Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Eivind Gravdal 61 230926 25,6a 310 28.09.2016
2100 Oddvar Anne Grete Rasmussen Dag-Sveinung Dalen Anne Grete Rasmussen 62 208862 27,2a 115 02.10.2016
2100 Aaby Knekten Vidar Hop Eirik Høitomt Per Ingar Lybekk 63 259500 25,3a 70 19.09.2016



Proposisjon: 3  MONTÉLØP   Antall innmeldte: 0
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 1600 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 4  HOPPELØP  Antall innmeldte: 12
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 12.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Daisy Va Bene Lars Anvar Kolle Vidar Hop Ine Elisabeth Dahl 51 4000 18,0v 105 19.09.2016
2100 Vici Classic Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 52 6000 20,2v 160 22.09.2016
2100 Lana Division Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Jo Svenstad 53 2000 21,6v 20 13.09.2016
2100 Threetimesalady Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 54 9000 18,3v 180 14.09.2016
2100 Fanny B.R. Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 55 5000 18,9v 65 14.09.2016
2100 Todays Happiness* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 56 11555 19,1v 230 31.05.2016
2100 Riverside Beauty Vidar Hop Lars Anvar Kolle Jan Sæves 57 10000 19,6a 190 21.06.2016
2100 Extreme Hangover Lars Anvar Kolle Thor Borg Geir Kihle 58 12000 18,2v 245 23.09.2016
2100 Honeymoon L.L. Vidar Hop Lars Anvar Kolle Kåre Andersen 59 11000 19,6a 120 08.09.2016
2100 Brooklyn Bounce D.K. (DK) Margrethe Nilsen Lars Anvar Kolle Margrethe Nilsen 60 6000 18,6v 90 25.09.2016
2100 Funny Circle Gunnar Austevoll Ole Johan Østre Brit Inger Wahl 61 11000 18,9a 85 13.07.2016
2100 Goldie Street Morten A. Pedersen Gunnar Austevoll Cato Michelsen 62 3000 19,2v 0 05.09.2016



Proposisjon: 5    Antall innmeldte: 17
Varmblods For 3-12-årige høyest 110.000 kr. 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2600 Black Symphonic Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Tina Marie L. Rønningen 1 44000 15,7a 240 28.09.2016
2600 Karen Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Anne Grete Rasmussen 2 44500 17,7v 50 22.09.2016
2620 Respect (S) Thor Borg Lars Anvar Kolle Tor Olaf Halle 1 100899 14,0a 755 25.09.2016
2620 Cool Response Erlend Rennesvik Lars Anvar Kolle Martin Solberg 2 77500 15,9a 240 03.09.2016
2620 Espoir Boko (NL) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Ottar Sætre 3 90935 15,7a 215 01.09.2016
2620 Lonely Vacation Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Thomas Rød 4 85000 13,3a 465 19.08.2016
2620 Comeback Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Cecilie Kolstad 5 91500 15,9a 295 10.09.2016
2620 Bleeding Heart (US) Lars Anvar Kolle Jane Helen Stareng Jane Helen Stareng 6 91000 15,6a 510 27.09.2016
2620 Jet Z. Vidar Hop Eirik Høitomt Kjell Roar Hansen 7 92500 15,0a 305 27.09.2016
2620 Mira Star M. Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Espen Flaatten 8 51000 16,5a 660 24.09.2016
2620 Miss Perfect Ole Johan Østre Kristian Malmin Arve Sundbø 9 68500 15,0a 195 24.09.2016
2620 Ironlady Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn 10 103000 14,6a 385 25.09.2016
2620 Wonder Dream (DK) Margrethe Nilsen Lars Anvar Kolle Margrethe Nilsen 11 81975 15,6a 195 25.09.2016
2620 Red Bolt Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Ivar Andresen 12 105500 15,7a 1240 27.09.2016
2620 Anastacia Dust Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Gisle Amundsen 53 80000 15,3a 150 20.09.2016
2620 Mika Stile Gunnar Austevoll Arild Kaasa 54 90500 15,2a 65 20.09.2016
2620 Wara Laylock Geir Vegard Gundersen Tom Erik Solberg Sverre A. Johnsen 55 78000 16,7a 60 19.09.2016



Proposisjon: 6  STALLANSATTE-LØP  Antall innmeldte: 25
Varmblods STALLANSATTE-LØP For 3-12-årige høyest 190.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Kjørt av kusker med stallansatt lisens. Mørk sportrekning. OBS! LØPET DELES I TO
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Thai Donato Magnus Teien Gundersen Kristine Kvasnes Lene Schjørlien 51 185000 13,1a 2035 18.09.2016
2100 Tiffany T.G. Magnus Teien Gundersen Eirin Sørmo Geir Vegard Gundersen 52 150500 13,8a 1135 24.09.2016
2100 Express Rapida (NL) Erlend Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden 53 169802 14,7a 775 16.09.2016
2100 Pablo Carat (DK) Marius Høitomt Josefine Eilertsen Linda-Kristin Wallumrød 54 142027 15,6a 700 20.03.2014
2100 Larry S.E. (S) Kristine Kvasnes Marius Høitomt Geir Nordbotten 55 162479 14,8a 625 30.09.2016
2100 Veggie Hanover (US) Joakim Hansen Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 56 125134 14,3a 525 22.09.2016
2100 Mystic Pepper Siv Emilie Løvvold Kristine Kvasnes Anne Grete Rasmussen 57 122000 16,6a 495 11.09.2016
2100 Muscle Field Magnus Teien Gundersen Hans Jørgen Eggen Ulf Alme 58 182000 14,5a 440 17.09.2016
2100 Last Hooray Stian Hansen Brynemo Kristine Kvasnes Per Gottling 59 167000 14,2a 435 30.09.2016
2100 Lighthouse West Adrian Solberg Akselsen Kristine Kvasnes Lise M.H. Hjardar 60 156000 13,1a 410 30.09.2016
2100 Andre Rev' Point Magnus Teien Gundersen Hans Jørgen Eggen Roger Skauen 61 160000 12,5a 285 29.09.2016
2100 Pompano Reza (S) Marius Høitomt Herman R. Tvedt Jarle R. Gustavsen 62 169690 13,6a 275 30.09.2016
2100 Oline Hovmand (DK) Per Vetle Kals Kristine Kvasnes Vilde M. Kals 63 185851 14,9a 275 12.08.2016
2100 Bacalao Va Bene Marius Høitomt Joakim Hansen Eirik Høitomt 64 153000 14,7a 275 04.09.2016
2100 Speedfighter E. Kristine Kvasnes Magnus Teien Gundersen Andrea Sletsjø 65 184000 14,2a 265 04.05.2016
2100 Polar Rocky Magnus Teien Gundersen Herman R. Tvedt Karoline Krogh-Hanssen 66 135000 15,8a 265 23.09.2016
2100 Utopia Zafirah Josefine Eilertsen Siv Emilie Løvvold Jeanette Ryen 67 110924 14,9a 255 18.08.2016
2100 Spenda Spirit Magnus Teien Gundersen Kristine Kvasnes Kåre Andersen 68 144500 16,1a 255 13.09.2016
2100 Key To Candy Marius Høitomt Joakim Hansen Eirik Høitomt 69 145000 14,8a 235 30.09.2016
2100 Diana Hill Kristine Kvasnes Siv Emilie Løvvold Per Øyvind Hoksrud 70 173500 13,0a 225 30.09.2016
2100 Quintero Marius Høitomt Magnus Teien Gundersen Anne Ragnhild Aakre 71 189059 13,8a 205 24.09.2016
2100 Juanita Love S.K. Marius Høitomt Herman R. Tvedt Kjetil Helgestad 72 157750 14,2a 150 09.08.2016
2100 Zantana Transs R. (DE) Christina Kjenner Kristine Kvasnes Elsie Hafskjold 73 166439 15,2a 110 30.09.2016
2100 Rita Minor Marius Høitomt Herman R. Tvedt Stig Ingar Fossen 74 119500 14,1a 95 23.09.2016
2100 Big Boss Man E.P. Magnus Teien Gundersen Kusk tildeles Leif Ingvar Brenden 75 179904 14,1a 91 28.09.2016



Proposisjon: 7    Antall innmeldte: 23
Varmblods For 3-12-årige høyest 290.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Tuff Enuff (S) Eirik Høitomt Vidar Hop Stein Ivar Kløven 51 249500 12,4a 1360 24.09.2016
1609 Smiley (US) Thor Borg Anette Dobloug Talbot 52 251500 12,8a 1185 18.09.2016
1609 Sugarbaby (S) Simen Bjørbæk Jessen Eirik Høitomt Kristin Bjørbæk Jessen 53 280526 14,0a 930 24.09.2016
1609 Solitario Jet (IT) Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 54 239029 13,3a 895 23.07.2016
1609 Digital Star (S) Frode Hamre Tom Erik Solberg Frode Hamre 55 231449 12,3a 790 10.09.2016
1609 Don Julio Maren Øyo Gunnar Austevoll Åse-Margrethe R. Øyo 56 264000 13,6a 740 22.09.2016
1609 Double Dream Vidar Hop Gunnar Austevoll Andrea Sletsjø 57 217151 14,0a 700 23.07.2016
1609 Limousin* (S) Kusk tildeles Allan Åkerman 58 281598 14,8a 609 18.09.2016
1609 Buttercup Gunnar Austevoll Arild Kaasa 59 262000 12,1a 530 20.09.2016
1609 Ny Komet* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 60 285351 13,0a 493 22.09.2016
1609 Yankee Va Bene (S) Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Jan Morten Hansen 61 282500 13,2a 480 24.08.2016
1609 Zoot Va Bene Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Hedda E. Assev 62 221559 12,4a 445 15.09.2016
1609 La Reina Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 63 257000 13,9a 425 16.09.2016
1609 Noble Rite Dag-Sveinung Dalen Erlend Rennesvik Yngvar Westby 64 206500 13,2a 390 28.08.2016
1609 Restless Explosion Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Arild Kittelsen 65 254000 14,3a 290 15.06.2016
1609 Touch of Babe (DK) Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Tina Marie L. Rønningen 66 249251 14,1a 125 24.09.2016
1609 Phantom K.D. (DK) Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Thorleif Thorup 67 237901 13,1a 115 24.09.2016
1609 Zantana Transs R. (DE) Robert Kruse Elsie Hafskjold Elsie Hafskjold 68 166439 15,2a 110 30.09.2016
1609 Flirtin Superb Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 69 261500 12,2a 80 16.09.2016
1609 Nones (S) Magnus Helland Eirik Høitomt Helene G. Forberg 70 268715 12,8a 72 25.09.2016
1609 Tropican (S) Olav Mikkelborg Kristine Kvasnes Torunn Skau 71 283500 13,8a 70 10.09.2016
1609 Arran Stardust (NL) Marius Høitomt Eirik Høitomt Enok Antonsen 72 271247 14,8a 65 25.09.2016
1609 Wicked Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Jenny Martine Theodorsen 73 154657 15,7a 0 21.09.2016



Proposisjon: 8    Antall innmeldte: 19
Varmblods For 3-12-årige høyest 410.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Avery Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 51 348500 13,7a 1930 17.09.2016
2100 Waldemar M.M. (S) Kristine Kvasnes Ole Johan Østre Anette Trollsås 52 389679 14,4a 1320 30.09.2016
2100 Sharpshot Hall (US) Lars Anvar Kolle Thor Borg Geir Kihle 53 380044 11,8a 615 12.01.2016
2100 Spitfire Effe (IT) Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 54 302436 13,1a 600 25.09.2016
2100 Pico's Boy (DE) Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Sigbjørn Kolnes 55 370323 14,1a 515 25.03.2016
2100 Ny Komet* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 56 285351 13,0a 493 22.09.2016
2100 Monfalcone* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 57 357219 12,5a 420 06.09.2016
2100 Super Taifon Dag-Sveinung Dalen Lars Anvar Kolle Mari Ann Skålien 58 333869 13,2a 410 10.09.2016
2100 Spirit Brodde (S) Anders Andersen Thomas Ellefsen Anders Andersen 59 396025 13,2a 375 25.09.2016
2100 Recommendational Hans Wilhelm Storås Tor Wollebæk Hans Wilhelm Storås 60 398336 11,9a 340 02.09.2016
2100 Hot Vacation H. Josefine Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Lars O. Romtveit 61 310000 13,1a 285 16.09.2016
2100 Sally Va Bene Geir Vegard Gundersen Per Oleg Midtfjeld Kim Mathisen 62 382995 14,1a 281 17.09.2016
2100 Treatmenice Ole Johan Østre Eirik Høitomt Stein Grinaker 63 409802 12,0a 255 13.09.2016
2100 Speedmeister Jørn Morten Kvikstad Eirik Høitomt Evy Marie Brinch 64 333992 14,1a 236 10.07.2016
2100 O'lillen (DK) Hans Chr. Holm Andre H. Stensen Trond Karlsen 65 310585 15,4v 185 20.06.2016
2100 Dream Superb Lars Anvar Kolle Thor Borg Tor Olaf Halle 66 377000 12,6a 175 25.09.2016
2100 Memory's Boy Lars Anvar Kolle Geir Vegard Gundersen Kjell Andersen 67 404000 14,2a 165 30.09.2016
2100 Sanner Sid Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Vidar Engebretsen 68 408000 13,7a 145 17.09.2016
2100 Touch of Babe (DK) Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Tina Marie L. Rønningen 69 249251 14,1a 125 24.09.2016



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 0
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 0
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 03.10.2016 - 09:25