Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 26.01.2017

Proposisjon: 1    Antall innmeldte: 10
Kaldblods For 3-15-årige høyest 70.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lustra Brage Frank Lie Vidar Hop Frank Lie 51 39000 31,9v 645 23.12.2016
2100 Bjørnemyr Dennis Ole-Christian Kjenner Christina Kjenner Monica Mathiesen 56 32633 32,2a 360 16.12.2016
2120 Haugestad Losen Åsbjørn Tengsareid Vidar Hop Kim-Andre Myhren 52 63000 28,7v 600 02.07.2016
2120 Frier Birk Johan Herbjørn Undem Vidar Hop Lene Gravklev Wiik 53 62000 31,3v 585 05.01.2017
2120 Børke Bertine Tom Erik Solberg Vidar Hop Arthur Bø 54 60360 30,3a 420 01.01.2017
2120 Nygårds Viking Eirik Høitomt Arild Berås Arild Berås 55 69000 30,3v 415 27.11.2016
2120 Høvding Jaros Geir Flåten Gunnar Austevoll Gunnar Kværne 57 61000 29,4a 215 20.06.2016
2120 Askevold Stjerna Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Anne Catrine Kleveland 58 69500 30,1a 105 22.12.2016
2120 Løveld Thor Borg Vidar Hop Geir Halvor Jørgensen 59 55100 31,4v 45 19.01.2017
2120 B.B. Juventus Eirik Høitomt Vidar Hop Silje Therese Heistad 60 68600 28,6a 30 20.12.2016



Proposisjon: 2    Antall innmeldte: 12
Kaldblods For 3-15-årige høyest 130.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Frivoll Borken Dag-Sveinung Dalen Margrethe Nilsen Margrethe Nilsen 51 123000 29,4v 1285 07.01.2017
2100 Tyri Loke Geir Flåten Lars Anvar Kolle Torkild Øveren 52 130000 27,2a 1235 05.11.2016
2100 Wellek Kjell Løvdal Gunnar Austevoll Kjell Løvdal 53 126000 27,5a 1010 26.11.2016
2100 Rem Odin Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Terje Remme 54 113000 28,9a 585 12.01.2017
2100 Sjarmørviktor Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 55 103000 27,4v 480 05.01.2017
2100 Kongs Stjerna Frode Mjølnerød Kai Johansen Frode Mjølnerød 56 125200 28,0a 400 07.01.2017
2100 Løve Lomen Tom Erik Solberg Vidar Hop Jan Morten Hansen 57 104500 28,9v 340 12.01.2017
2100 Spiklasse Bjørn Steinseth Geir Vegard Gundersen Bjørn Steinseth 58 110248 29,2v 325 12.01.2017
2100 Birk Jerven Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Arthur Bø 59 108500 28,0a 240 12.01.2017
2100 Reinfaks Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Per Gottling 60 60200 31,3v 265 23.12.2016
2100 Fjeldbaus Geir Flåten Kai Johansen Bjørn Kåre Herbjørnrød 61 112000 27,6a 245 28.12.2016
2100 Fintore Josefine Eilertsen Connie Engebråthen Connie Engebråthen 62 109537 28,5a 120 07.01.2017



Proposisjon: 3  DATOLØP - MAX 500 POENG  Antall innmeldte: 10
Kaldblods DATOLØP - MAX 500 POENG For 3-15-årige høyest 230.000 kr med høyest 500 poeng. 1609 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Kolnes Faksen Johan Herbjørn Undem Jan Rune Gaustad Gunnar Hagebø 51 192000 26,5v 240 15.12.2016
1609 Trons Tyr Dag-Sveinung Dalen Magnus Teien Gundersen Bjørn Sandbekkbråten 52 198827 26,7a 208 15.11.2016
1609 Bork Odina Eirik Høitomt Geir Flåten May Anita Karlsen 53 226000 26,3a 95 16.11.2016
1609 Spikjuni Bjørn Steinseth Geir Vegard Gundersen Bjørn Steinseth 54 193337 27,3v 210 22.11.2016
1609 Trø Kato Knut Arne Ødegaard Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 55 205947 26,4a 100 20.12.2016
1609 Hornnes Vilje Ole-Christian Kjenner Ole Johan Østre Heine Bernhus 56 215000 25,9a 485 04.01.2017
1609 Lynlinn Louise V. Trudvang Vidar Hop Tim Fiskerud 57 219345 25,5a 380 15.01.2017
1609 Alsaker Pumbaa Marius Høitomt Eirik Høitomt Monica Einarsen 58 190500 26,6a 370 15.01.2017
1609 Aas Balder Ole Johan Østre Vidar Hop Jan-Arne Raab 59 132500 26,8v 300 19.01.2017
1609 Heimly Odin Josefine Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Lars O. Romtveit 60 172535 27,4v 205 19.01.2017



Proposisjon: 4  HOPPELØP  Antall innmeldte: 9
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 16.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Nolita Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 51 0 0 ..
2100 W.J. Dancing Queen Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Stine Hansen Juklerød 52 11000 20,6a 310 31.12.2016
2100 Jasmin Sund (S) Eirik Høitomt Thor Borg Kjetil Helgestad 53 16000 20,0v 425 15.01.2017
2100 Nordiza* (S) Kristian Lindberg Kristian Lindberg 54 13329 18,7v 277 10.01.2017
2100 Divine Salt Tom Erik Solberg Vidar Hop Robert S. Fossen 55 13500 18,7v 225 31.12.2016
2100 Spicy Cuddle Bjørn Steinseth Geir Vegard Gundersen Bjørn Steinseth 56 14000 18,5v 205 31.12.2016
2100 Lewisia Torleif Sør-Reime Ole Johan Østre Anne Catrine Kleveland 57 12000 20,1a 165 22.12.2016
2100 Miss Speedy Dillon Johan Herbjørn Undem Gunnar Austevoll Odd Arne Aaland 58 8500 19,5a 135 11.01.2017
2100 Honeymoon L.L. Lars Fredrik Kolle Lars Anvar Kolle Kåre Andersen 59 13500 19,4a 140 27.10.2016



Proposisjon: 5  DATOLØP - MAX 500 POENG  Antall innmeldte: 14
Varmblods DATOLØP - MAX 500 POENG For 3-12-årige høyest 95.000 kr med høyest 500 poeng. 1609 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 My Carisma Lars Anvar Kolle Bjørn Larsen Bjørn Larsen 51 90000 15,6a 175 22.12.2016
1609 Ty J.T.O. Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Sølve Grøtvik 52 79000 14,3a 55 05.01.2017
1609 City Va Bene Ole Johan Østre Kai Johansen Eivind Johansen 53 93000 16,2a 65 10.01.2017
1609 Siberian Lady Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 54 63500 15,4a 310 12.01.2017
1609 Max Millan Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 55 63500 14,8a 260 12.01.2017
1609 Ingemar Palema (S) Vidar Hop Eirik Høitomt Fredrik Solberg 56 78520 14,7a 162 12.01.2017
1609 Enjoy My Hooves Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 57 91500 14,1a 160 12.01.2017
1609 Be My Toddy Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Terje Pedersen 58 87000 15,6a 170 13.01.2017
1609 Legacy Josefine Eilertsen Andrea Sletsjø Linda-Kristin Wallumrød 59 77000 15,5a 250 14.01.2017
1609 Thai Allure Morten A. Pedersen Kim Pedersen Morten A. Pedersen 60 89000 16,2a 410 18.01.2017
1609 Looking Flower Shine Håkon Johannes Nordland Gunnar Austevoll Håkon Johannes Nordland 61 91000 14,9a 260 18.01.2017
1609 Aharddaysnight Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 62 61000 15,7a 35 18.01.2017
1609 Wara Laylock Vidar Hop Gunnar Austevoll Sverre A. Johnsen 63 83500 16,7a 70 19.01.2017
1609 Marte Lene Karin Julseth Kim-Andre Myhren Kim-Andre Myhren 64 86250 14,1a 35 19.01.2017



Proposisjon: 6    Antall innmeldte: 20
Varmblods For 3-12-årige høyest 130.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lins Tanic Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 51 107500 15,6a 950 14.01.2017
2100 Mira Star M. Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Espen Flaatten 52 106500 16,0a 755 19.01.2017
2100 Wayne Brogård (DK) Eirik Høitomt Kristian Malmin Kari Anne Knutsen 53 126373 15,1a 660 19.01.2017
2100 Neo Palema (S) Morten A. Pedersen Kim Pedersen Morten A. Pedersen 54 126966 14,8a 650 12.01.2017
2100 Winner Ivi Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Jens Kristian Brenne 55 123961 14,4a 460 12.01.2017
2100 J.C. France Dream Dag-Sveinung Dalen Erlend Rennesvik Siri Lund Berntzen 56 122044 15,7a 400 01.01.2017
2100 Riverside Star Vidar Hop Lars Anvar Kolle Geir Ufs 57 117000 14,2a 385 14.01.2017
2100 Darling Nikki Lars Anvar Kolle Hans Chr. Holm Karoline Krogh-Hanssen 58 127000 12,7a 310 04.12.2016
2100 Be My Bullet Thor Borg Lars Anvar Kolle Arild Kaasa 59 116000 13,6a 200 25.08.2016
2100 Anastacia Dust Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Gisle Amundsen 60 108000 15,3a 195 19.01.2017
2100 A Million To One (S) Ole Johan Østre Vidar Hop Bjørnar Heibø 61 118000 14,7a 180 14.01.2017
2100 Secret Player Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Tor Olaf Halle 62 112000 13,8a 180 19.01.2017
2100 Ironlady Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn 63 115000 14,6a 180 19.01.2017
2100 Ingemar Palema (S) Vidar Hop Eirik Høitomt Fredrik Solberg 64 78520 14,7a 162 12.01.2017
2100 A'Ivo Torkdahl* (DK) Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 65 122098 14,0a 127 15.12.2016
2100 Comeback Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Connie Engebråthen 66 100500 15,9a 115 19.01.2017
2100 Utopia Zafirah Josefine Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Jeanette Ryen 67 121924 14,9a 60 23.12.2016
2100 Cheeky Superb Ole Johan Østre Vidar Hop Anne-Lene W. Johansen 68 111000 15,6a 55 15.01.2017
2100 American Josefine Eilertsen Jørn Ivar Eilertsen Kari Anne Knutsen 69 103500 15,4a 40 19.01.2017
2100 Amore Alexis (S) Connie Engebråthen Jan Pettersen Connie Engebråthen 70 126025 13,7a 35 04.09.2014



Proposisjon: 7  DATOLØP - MAX 500 POENG  Antall innmeldte: 12
Varmblods DATOLØP - MAX 500 POENG For 3-12-årige høyest 315.000 kr med høyest 500 poeng. 1609 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 President Ideal Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 51 279000 13,6a 160 18.08.2016
1609 Mika Stile Gunnar Austevoll Kai Johansen Arild Kaasa 52 90500 15,2a 65 17.11.2016
1609 Västerbo Starlit* (S) Kristian Lindberg Kristian Lindberg 53 313899 12,7a 0 07.12.2016
1609 Alone Man S.T. (S) Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Kai Mangelrød 54 282470 12,6a 115 20.12.2016
1609 Viking Hill Vidar Hop Lars Fredrik Kolle Kjell Vidar Braaten 55 251500 13,0a 415 01.01.2017
1609 Halti H. Kai Johansen Amanda Robertsen Anders Andersen 56 254000 13,6a 110 12.01.2017
1609 Bon Amie S.T. (NL) Gunnar Austevoll Vidar Hop Arthur Bø 57 260190 13,8a 500 15.01.2017
1609 Luckyline Cesar (S) Ole-Christian Kjenner Gunnar Austevoll Jeanette Helene Kühn 58 254012 14,0a 415 18.01.2017
1609 Quatro Centro (S) Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Anne-Lene W. Johansen 59 210850 13,3a 270 19.01.2017
1609 Key To Candy Eirik Høitomt Marius Høitomt Eirik Høitomt 60 183500 13,2a 220 19.01.2017
1609 Super Photo Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen John Revheim 61 243000 13,8a 55 11.01.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 4
Prøveløp alle 3-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Praktfull Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 51 0 0 ..
2100 Norheim Kjell Adrian Solberg Akselsen Josefine Eilertsen Lars O. Romtveit 52 0 0 ..
2100 Hickomadamerouge Eirik Høitomt Connie Engebråthen Connie Engebråthen 53 0 0 ..
2100 Art of Queen S.O. Magnus Helland Sverre Kvernes 54 0 23,3a 0 10.12.2015



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 20.01.2017 - 09:11