Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 22.09.2017

Proposisjon: 1  DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER  Antall innmeldte: 9
Kaldblods DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER For 3-årige hopper høyest 30.000 kr. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Autostart. Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Trø Yr Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Hans Martin Klepaker 51 29500 31,4v 725 29.08.2017
2100 Alonso Borka Cato Antonsen Gøran Antonsen Gøran Antonsen 52 26054 32,5v 485 29.08.2017
2100 Eikronja Øystein Tjomsland Lars Anvar Kolle Øystein Tjomsland 53 18000 30,8a 405 10.09.2017
2100 Jega Janda Øystein Tjomsland Lars Anvar Kolle Øystein Tjomsland 54 16000 30,9a 360 29.08.2017
2100 Tangen Marte Bjørn Steinseth Tom Erik Solberg Per Gunnar Roos 55 19000 33,0v 360 29.08.2017
2100 Ness Tjo Edel Tom Erik Solberg Eirik Høitomt John Ragnvald Ness 56 17000 30,9a 270 12.09.2017
2100 Mila Stig Ingar Fossen Dag-Sveinung Dalen Stig Ingar Fossen 57 12000 34,8v 80 07.09.2017
2100 Komnes Anna Hans Chr. Holm Johan Hogstad 58 6000 35,4v 75 03.09.2017
2100 Huseby Snuppa Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 59 6000 36,1v 70 06.09.2017



Proposisjon: 2  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall innmeldte: 8
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 9.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Rambodin Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Bjørn-Inge Ramstad 1 0 0 ..
2100 Lygna Spretten Olav Mikkelborg Kai Johansen Olav Mikkelborg 2 0 0 ..
2120 Fiola Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Linn-Anett Johansen 1 5000 35,0v 150 03.09.2017
2120 Troll Diva Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Trond Solskau 2 4000 36,1v 40 16.09.2017
2120 Solva Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Anders Bye 3 6500 34,4v 105 06.09.2017
2120 Komnes Bork Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 4 6000 35,8v 140 12.09.2017
2120 Dæmro Kjempen Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Stig Bye 5 4000 32,0v 105 30.08.2016
2120 Frisk Bris Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Anne Grete Rasmussen 6 9000 36,3v 135 02.05.2017



Proposisjon: 3    Antall innmeldte: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 72.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lome Bajas Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 51 70000 30,5v 800 10.08.2017
2100 Aner Ikke Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Anne Grete Rasmussen 52 62976 28,8a 735 01.09.2017
2100 Eigelands Rebecca Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Terje Villum 53 53000 26,0a 700 03.09.2017
2100 M.H. Sylvia Martine O. Sørvik Dag-Sveinung Dalen Martine O. Sørvik 54 68700 28,5v 380 07.09.2017
2100 Mine Svarten Kjetil Roe Dag-Sveinung Dalen Andres Hegna 55 67000 30,8v 375 12.09.2017
2100 Ask Embla Johan Herbjørn Undem Tom Erik Solberg Lene Gravklev Wiik 56 51000 30,8a 360 07.09.2017
2100 S.G. Jerv Blesa Vidar Hop Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 57 59027 29,2a 270 12.08.2017
2100 Idlilly Bjørn Steinseth Tom Erik Solberg Per Gunnar Roos 58 64000 31,2v 250 21.05.2017
2100 Bjønnum Jerka Alexander Heisholt Eirik Høitomt Janne Aadna 59 71000 29,5a 180 12.06.2017
2100 Lustra Brage Frank Lie Vidar Hop Frank Lie 60 56000 30,6v 150 07.09.2017
2100 Gylden Bausa Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Magnus Billing 61 51700 30,6v 105 15.09.2017
2100 Miefaks Kjell Løvdal Eirik Høitomt Kjell Løvdal 62 62000 29,7a 60 17.09.2017
2100 Låhne Lina Anders Magne Låhne Ellen Kristiansen Anders Magne Låhne 63 40000 31,9v 0 12.09.2017



Proposisjon: 4    Antall innmeldte: 16
Kaldblods For 3-15-årige høyest 270.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Brenne Major Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 51 202000 23,9a 1320 05.09.2017
1609 Vetle Jon Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 52 201500 24,9a 855 05.09.2017
1609 Lykkje Tveiten Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 53 255636 24,6a 830 09.09.2017
1609 Ingerø Mari Ole Johan Østre Magnus Teien Gundersen Frank A. Skubberud 54 256384 25,0a 814 13.09.2017
1609 Stee Raua Eirik Høitomt Vidar Hop Jo Oxhovd Svalesen 55 195000 28,5v 520 06.09.2017
1609 Sol Faksa Tom Erik Solberg Vidar Hop Merete Viksås 56 241666 25,4a 430 13.09.2017
1609 Gomnes Birk Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Per Gottling 57 268500 26,8a 420 13.09.2017
1609 Mintor Odd Arne Sagholen Herman R. Tvedt Odd Arne Sagholen 58 243379 25,5a 379 11.09.2017
1609 Hornnes Vilje Ole Johan Østre Ole-Christian Kjenner Heine Bernhus 59 243264 25,9a 282 14.09.2017
1609 Loken Åsbjørn Tengsareid Per Vetle Kals Gunn Snøås 60 249000 25,8a 250 26.08.2017
1609 Remspik Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Anne Grete Rasmussen 61 268419 24,8a 200 09.09.2017
1609 Spik Lotta Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 62 237680 25,8v 165 09.09.2017
1609 Idborken Karianne Hasselgård Christina A. Hande Karianne Hasselgård 63 243500 27,3a 145 16.09.2017
1609 Nattens Fyrste Kim Mathisen Eirik Høitomt Jan Ingar Bakkely 64 212574 26,7a 100 14.09.2017
1609 Opera Eirik Høitomt Kai Johansen Morten M. Ottersen 65 226000 26,5a 40 05.09.2017
1609 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Runa Haugen Strømnes 66 252000 25,7a 0 16.09.2017



Proposisjon: 5  DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP  Antall innmeldte: 20
Varmblods DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP For 3-årige norskfødte høyest 20.000 kr. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Autostart. Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Mr. Babalo Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 51 19000 17,3v 380 06.09.2017
2100 Sky Grande G.G. Eirik Høitomt Johan Kringeland Eriksen Silje T. Gundersen 52 14000 17,6a 340 03.09.2017
2100 Frick Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Gjermund Gravdal 53 17000 18,0v 335 29.08.2017
2100 Don Anton Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 54 12000 17,5a 320 03.09.2017
2100 Ourastile Magnus Teien Gundersen Espen A. Schem Geir Vegard Gundersen 55 12000 16,9v 320 01.09.2017
2100 Dontgiveme Chocolate Ole Johan Østre Freddy Gustavsen 56 16500 15,0a 290 29.08.2017
2100 Gemma B.R. Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 57 9000 18,8v 255 12.09.2017
2100 Dippin' Dots Eirik Høitomt Hans Wilhelm Storås Hans Wilhelm Storås 58 12000 18,9v 245 17.08.2017
2100 Sparkling Gunnar Austevoll Kai Johansen Lovise Mohaugen 59 9000 18,2v 215 01.09.2017
2100 Enjoy G.D. Tom Horpestad Tom Horpestad 60 14606 17,7a 211 16.09.2017
2100 Dreamliner John Revheim Eirik Høitomt John Revheim 61 11000 18,3a 210 29.08.2017
2100 J.T.'s Frecel Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 62 11000 16,9a 190 03.09.2017
2100 Well Made Lars Anvar Kolle Herman R. Tvedt Karoline Krogh-Hanssen 63 8000 17,6a 180 14.09.2017
2100 Lightning Exclusive Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 64 17500 16,3a 175 08.09.2017
2100 Two To Tango Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Stein Ivar Kløven 65 6000 18,5v 160 07.09.2017
2100 Louise Challenger Eirik Høitomt Marius Høitomt Tor Arne Mathisen 66 9000 18,1a 115 14.09.2017
2100 Gaius B.R. Olav Mikkelborg Andre H. Stensen Olav Mikkelborg 67 3000 19,6v 55 01.09.2017
2100 Victor's Voice Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Jan Kristian Øverdal 68 4000 19,1v 40 27.08.2017
2100 Sophia Frecel Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Sigbjørn Kolnes 69 3000 17,5a 30 28.08.2017
2100 Etna Sisu Vidar Hop Anders Andersen Anders Andersen 70 0 0 12.09.2017



Proposisjon: 6    Antall innmeldte: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 16.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tassen H. Øyvind Ruttenborg Andre H. Stensen Svein Morten Olsen 51 5000 18,5v 75 06.09.2017
2100 Utopia Zakurah Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Kåre Andersen 52 4500 18,5a 70 12.09.2017
2100 Dippin' Dots Eirik Høitomt Hans Wilhelm Storås Hans Wilhelm Storås 53 12000 18,9v 245 17.08.2017
2100 Zenit Zofia Lars Anvar Kolle Magnus Teien Gundersen Bjørn Larsen 54 13500 17,3a 250 06.09.2017
2100 Mister Adisak Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Evy Marie Brinch 55 15500 18,0v 175 13.09.2017
2100 Art of Queen S.O. Magnus Helland Jostein Barth Sverre Kvernes 56 10000 20,0v 80 13.08.2017
2100 Makeitorbreakit Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Elin Andersgård Helle 57 15500 17,0a 65 07.09.2017
2100 O.M. Erinus (S) Tommy Fløysand Adrian Solberg Akselsen Martine Wessel 58 14000 18,5a 60 06.09.2017
2100 Lana Division Renate Aarlie Morten A. Pedersen Hanne Kristin Andersen 59 4000 19,5a 40 14.09.2017



Proposisjon: 7    Antall innmeldte: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 215.000 kr. 2609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2609 Ulk Delle Selve (IT) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 51 183010 14,6a 1175 26.08.2017
2609 Mc Vet Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Thomas Persson 52 181000 13,7a 545 06.09.2017
2609 Income Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Connie Engebråthen 53 206000 13,6a 410 30.08.2017
2609 Enjoythefuture S.C. Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 54 208500 14,3a 335 04.09.2017
2609 Lins Tanic Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 55 186000 14,9a 315 13.09.2017
2609 Onyx Bi (IT) Kim Pedersen Adrian Solberg Akselsen Elisabeth Jensen 56 214126 12,5a 230 09.09.2017
2609 Pompano Reza (S) Eirik Høitomt Jarle R. Gustavsen Jarle R. Gustavsen 57 182190 13,6a 190 14.09.2017
2609 Bolette Tinghøj (DK) Håkon Johannes Nordland Håkon Johannes Nordland 58 137771 14,4a 180 15.09.2017
2609 Bleeding Heart (US) Jane Helen Stareng Lars Anvar Kolle Jane Helen Stareng 59 212000 15,2a 155 24.08.2017
2609 Andova Helena Meland Bjørn Larsen Bjørn Larsen 60 176500 14,1a 135 06.09.2017
2609 Polar Rocky Herman R. Tvedt Gunnar Austevoll Karoline Krogh-Hanssen 61 210000 15,5a 105 14.09.2017



Proposisjon: 8    Antall innmeldte: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 550.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Licensee Lars Anvar Kolle Joakim Hansen Jan Morten Hansen 51 539000 11,7a 1945 23.08.2017
2100 Reveleer Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 52 460260 11,2a 1255 13.09.2017
2100 Luzifer Eirik Høitomt Kai Johansen Morten M. Ottersen 53 516000 11,2a 975 05.09.2017
2100 Jet Bug Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 54 505500 12,2a 785 13.09.2017
2100 Stormbringer G.R. Kristian Malmin Kai Johansen Trond Anderssen 55 508000 11,9a 690 05.09.2017
2100 S.J.'s Victoria (S) Lars Anvar Kolle Bjørn Larsen Bjørn Larsen 56 548500 12,3a 585 18.06.2017
2100 Alongcameaspider (DK) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 57 491868 13,3a 555 16.08.2017
2100 Toto* (DK) Tom Erik Solberg Thomas Ellefsen Tom Erik Solberg 58 445498 11,5a 530 10.09.2017
2100 Sanner Sid Gunnar Austevoll Alexander Heisholt Vidar Engebretsen 59 474000 13,7a 410 02.09.2017
2100 Tuff Enuff (S) Eirik Høitomt Vidar Hop Stein Ivar Kløven 60 308500 12,4a 315 12.09.2017
2100 Quite Fast Gunnar Austevoll Jan-Arne Raab 61 448276 12,6a 215 25.08.2017
2100 King Royal Eirik Høitomt Marius Høitomt Gunnar Flåten 62 466500 11,3a 65 17.09.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 8
Prøveløp alle 2-15-årige. 210 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
210 Le Rapide Eirik Høitomt Kai Johansen Bjørn Gustavsen 51 0 0 ..
210 Traffic Dream Adrian Solberg Akselsen Jørn Ivar Eilertsen Janne Fjørtoft 52 0 0 ..
210 The First Lady Vidar Hop Lars Anvar Kolle Jan Morten Hansen 53 0 0 ..
210 Candycatcher Marius Høitomt Marius Høitomt 54 0 0 ..
210 Emmi's Kizz Lars Anvar Kolle Vidar Hop Jan Morten Hansen 55 0 0 ..
210 Glazier's Tallulah Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre Frode Hamre 56 0 0 ..
210 Nordby Sleipner Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Monica Borge 57 587889 25,7v 540 26.07.2017
210 Mio Vlad Per Vetle Kals Jan Rune Gaustad Knut Magne Straume 58 9000 33,3v 35 02.07.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 10
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Høvding Jaros Kristine Kvasnes Gunnar Kværne 51 258329 24,4a 1128 09.09.2017
2100 Linnstjernen Josefine Eilertsen Anne Grete Rasmussen Martine Wessel 52 307000 26,9a 880 13.09.2017
2100 Olympic Ouzo Josefine Eilertsen Siv Emilie Løvvold Rolf Harry Hegna 53 92500 15,7a 60 13.09.2017
2100 Dina Scot (NL) Helene Kolle Maja Kanstad Beate Holmstrøm 54 70000 15,6a 50 12.05.2017
2100 Thai Voyager Martine O. Sørvik Johanne Ulrica Øveraasen Trond Anderssen 55 290500 12,7a 35 08.09.2017
2100 Jenny's Angels (US) Maja Kanstad Helene Kolle Beate Holmstrøm 56 7657 15,3a 35 12.06.2017
2100 Frons Faksen Jeanett Marie Dagsvold Kristine Kvasnes Runar Sognelien 57 84500 29,2a 30 01.09.2017
2100 Zola Classic Helene Kolle Johanne Ulrica Øveraasen Trond Anderssen 58 65000 15,5a 20 06.06.2017
2100 Oddvar Amalie Ødegård Anne Grete Rasmussen 59 234362 27,2a 190 17.08.2017
2100 Holt Gnist Rebekka Romstad Jan Inge Drageset 60 328000 28,0v 435 16.09.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 9
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Broad Vision Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 51 0 0 ..
2100 Indiana Jon Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 52 0 0 ..
2100 Lucky Kentucky Joakim Hansen Marius Høitomt Marius Høitomt 53 0 0 ..
2100 Madre Mia Anne Grete Rasmussen Eirik Høitomt Anne Grete Rasmussen 54 0 0 ..
2100 Gnisten Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Roe 55 0 0 ..
2100 Nordbyschumi Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Monica Borge 56 0 0 ..
2100 Gogo Hall Marius Høitomt Joakim Hansen Marius Høitomt 57 0 0 ..
2100 La Luna Wita Lars Anvar Kolle Vidar Hop Jan Morten Hansen 58 0 0 ..
2100 Ness Tjo Sif Tom Erik Solberg Eirik Høitomt John Ragnvald Ness 59 0 0 ..




Sist oppdatert: 18.09.2017 - 09:22