Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 27.10.2017

Proposisjon: 1  DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall innmeldte: 10
Kaldblods DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 4.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gull Arwen Magnus Helland Tom Erik Solberg Elisabeth Stenersen 51 0 0 ..
2100 Sevrus Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 52 0 0 ..
2100 Sagen Sol Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Jan Ove Mælum 53 0 0 ..
2100 Rapptausa Geir Flåten Vidar Hop Geir Flåten 54 0 0 ..
2100 Lea R.B.* (S) Kusk tildeles Therese Andersson 55 4000 35,7v 105 15.10.2017
2100 Gyri Jerven Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Olav Kaasin 56 3000 35,9v 55 19.10.2017
2100 Land Mann Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Hans Landsverk 57 3000 40,9v 30 17.10.2017
2100 Gryphon Vidar Hop Adrian Solberg Akselsen Birgitte Lode 58 3500 36,9v 100 09.10.2017
2100 Perle Vilja Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring 59 2000 37,5v 20 04.10.2017
2100 Fidella Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 60 4000 35,4v 40 19.10.2017



Proposisjon: 2  STALLANSATTE-LØP  Antall innmeldte: 9
Kaldblods STALLANSATTE-LØP For 3-15-årige høyest 85.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Løpet kjøres av alle kusker med stallansattlisens. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Sølv Gutt Adrian Solberg Akselsen Magnus Teien Gundersen Sissil Pedersen 51 76000 28,6a 590 19.10.2017
2100 Tyri Troll Ole-Christian Kjenner Adrian Solberg Akselsen Trond Søhoel Jensen 52 82000 28,7v 325 18.10.2017
2100 Droseld Adrian Solberg Akselsen Per Vetle Kals Halvor Smeland 53 84000 27,3a 140 05.10.2017
2100 Stina Mi Magnus Teien Gundersen Josefine Eilertsen Anne Grete Rasmussen 54 59500 29,7a 130 13.10.2017
2100 B.B. Juventus Josefine Eilertsen Stian Hansen Brynemo Silje Therese Heistad 55 76600 28,6a 85 12.10.2017
2100 Bauers Annabella Tone Bronken Josefine Eilertsen Mette Hellerud 56 50567 31,1a 80 09.06.2017
2100 Gonagas Rebell Joakim Hansen Adrian Solberg Akselsen May-Liss Moe 57 71500 29,7v 35 15.10.2017
2100 Sør Rigo Jenny Martine Theodorsen Magnus Teien Gundersen Glenn Kramer Stenberg 58 72500 28,9a 0 18.10.2017
2100 Stumne Jo Christina Kjenner Adrian Solberg Akselsen Merete Viksås 59 76099 30,9v 65 03.08.2017



Proposisjon: 3    Antall innmeldte: 14
Kaldblods For 3-15-årige høyest 280.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Brenne Major Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 51 218000 23,9a 1080 13.10.2017
1609 Furderud Svarten Bjørn Humborstad Bård Humborstad Bjørn Humborstad 52 241793 24,7a 785 20.10.2017
1609 Vetle Jon Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 53 204500 24,9a 505 15.10.2017
1609 Jerveld Eirik Høitomt Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 54 182000 26,3a 500 17.10.2017
1609 Mintor Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Terje Visnes 55 248379 24,9a 494 11.10.2017
1609 Sol Faksa Vidar Hop Hans Chr. Holm Merete Viksås 56 265666 24,8a 465 20.10.2017
1609 Spik Lotta Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 57 262680 25,1a 465 19.10.2017
1609 Petrine Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 58 250000 25,1a 305 20.10.2017
1609 Trø Kato Knut Arne Ødegaard Åsbjørn Tengsareid Knut Arne Ødegaard 59 263106 26,4a 267 20.10.2017
1609 Skogli Viktor Gunnar Austevoll Magnus Teien Gundersen Hans Ingvald Minge 60 258932 27,0a 250 20.10.2017
1609 Remspik Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Anne Grete Rasmussen 61 273419 24,8a 210 15.10.2017
1609 Loken Åsbjørn Tengsareid Per Vetle Kals Gunn Snøås 62 249000 25,8a 185 22.10.2017
1609 Engli Ilmina Ole Johan Østre Eivind Gravdal Eivind Gravdal 63 258500 25,6a 95 19.10.2017
1609 Lykkje Tveiten Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 64 260636 24,6a 495 07.10.2017



Proposisjon: 4  MONTÉLØP   Antall innmeldte: 13
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 200.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Trollveikja Martine O. Sørvik Elisabeth Jensen Trond Elton 51 146000 27,9a 265 18.05.2017
2100 Løve Lomen Inga Lamvik Siv Emilie Løvvold Jan Morten Hansen 52 109500 28,9v 20 21.09.2017
2100 Jerveld Siv Emilie Løvvold Kristine Kvasnes Heidi Moen 53 182000 26,3a 500 17.10.2017
2100 F.H. Eiken Anne Grete Rasmussen Josefine Eilertsen Mette Hellerud 55 184000 27,1a 20 20.03.2015
2100 Mollyn Josefine Eilertsen Johanne Ulrica Øveraasen Lars O. Romtveit 56 138500 27,1v 470 17.10.2017
2100 Stee Raua Christina A. Hande Martine O. Sørvik Jo Oxhovd Svalesen 58 195000 28,5v 455 04.10.2017
2120 Lome Gant Siv Emilie Løvvold Kristine Kvasnes Lisbeth Follestad 54 356955 25,9a 850 14.10.2017
2120 Holt Gnist Louise V. Trudvang Josefine Eilertsen Jan Inge Drageset 59 328000 28,0v 435 16.09.2017
2120 Strikkeprinsen Martine O. Sørvik Christina A. Hande Bjørn Humborstad 63 376500 24,7a 145 14.10.2017
2140 Grundsvold Loke Johanne Ulrica Øveraasen Liv Pedersen Morten M. Ottersen 57 523222 25,8a 1380 05.04.2017
2140 Nordby Sleipner Kristine Kvasnes Liv Pedersen Monica Borge 60 590889 25,7v 405 09.10.2017
2140 Turbin Anita Valstad Hagmann Siv Emilie Løvvold Jon Magne Vik 61 479000 26,7v 295 09.10.2017
2160 H.M. Hird Balder Amanda Robertsen Helene Kolle Geir Nordbotten 62 630500 24,6v 230 03.08.2017



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall innmeldte: 10
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 25.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tib Talisman Vidar Hop Trond-Andre Eidspjeld Ole Morten Nilsen 51 0 0 ..
2100 Tahiti Lady (S) Vidar Hop Olav Mikkelborg Asgeir Rambjør 52 25000 18,3v 475 11.10.2017
2100 Orlando Fortis Magnus Teien Gundersen Ole Johan Østre Svein Ystenes 53 14000 17,7a 305 13.10.2017
2100 Denali Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 54 24000 18,3v 455 18.10.2017
2100 Awalkinthepark Åsbjørn Tengsareid Connie Engebråthen Robert Granhaugen 55 8500 18,4v 250 18.10.2017
2100 Sophie's Loveandxxx Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Anne Grete Rasmussen 56 13000 17,8a 135 15.10.2017
2100 Jasmin Sund (S) Ann Kristin Rasmussen Magnus Teien Gundersen Kjetil Helgestad 57 25000 18,3a 120 08.10.2017
2100 Point Of Existence Kristine Kvasnes Adrian Solberg Akselsen Linda Eikeberg 58 24000 17,5a 105 29.11.2016
2100 Match Queen Cato Antonsen Magnus Teien Gundersen Fredrik Solberg 59 21790 18,3v 38 05.09.2017
2100 Jenny's Angels (US) Geir Smeby Tom Erik Solberg Beate Holmstrøm 60 7657 15,3a 35 12.06.2017



Proposisjon: 6    Antall innmeldte: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 65.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Champlain (DE) Magnus Teien Gundersen Sigbjørn Kolnes 51 54947 15,4a 504 15.10.2017
2100 Let's Talk Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 52 58000 16,4a 500 15.10.2017
2100 Benefits Ole Johan Østre Eirik Høitomt Egil Furulund 53 46000 15,5a 475 11.11.2016
2100 Lady Lara Vidar Hop Lars M. Søvik 54 53000 16,5a 465 15.10.2017
2100 Impression Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Tonje Fjelldalen 55 54000 16,6a 455 12.07.2016
2100 Cara Maris* (FR) Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Tom Forkerud 56 59000 16,6a 260 17.10.2017
2100 De Bos (FI) Lars Fredrik Kolle Joakim Hansen Svein Bergan 57 63525 15,4a 220 29.01.2017
2100 Carmina Burmana F. (S) Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Bitten Johansen 58 48000 16,1a 220 16.10.2017
2100 No Hill Kristine Sørensen Vidar Hop Enok Antonsen 59 61500 17,6a 170 08.10.2017
2100 Mookie May Kri Kristian Bjørnerød Ole Johan Østre Kristian Bjørnerød 60 64500 15,9a 120 06.10.2017
2100 Nothingbuttaillights Kristian Bjørnerød Per Oleg Midtfjeld Kristian Bjørnerød 61 53500 16,6a 105 15.10.2017
2100 J.T.'s Moneypenny Joakim Hansen Vidar Hop Henriette Westberg 62 55000 16,0a 80 17.10.2017
2100 Rapido Caballo Ole-Christian Kjenner Ole Johan Østre Tanya Dal 63 50000 15,2a 65 19.09.2017
2100 Louis d'Estino Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Tor Olaf Halle 64 50999 16,7a 45 03.08.2017
2100 Nearmiss Kristian Bjørnerød Odd Arne Sagholen Kristian Bjørnerød 65 61862 15,2a 30 19.08.2017



Proposisjon: 7    Antall innmeldte: 13
Varmblods For 3-12-årige høyest 200.000 kr. 2609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2609 Soros Kronos* (S) Adrian Solberg Akselsen Thøger Malmstrøm 51 108120 15,4a 1020 10.09.2017
2609 Massive Speed Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 52 135000 15,1a 825 30.08.2017
2609 Darco (DE) Per Oleg Midtfjeld Tom Erik Solberg Sigbjørn Kolnes 53 175629 14,4a 750 14.10.2017
2609 Anthony Downs (DK) Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Per Gottling 54 145500 15,2a 695 04.10.2017
2609 Live in Peace* (S) Henning Nygård Sandra K. Eriksson 55 176480 14,1a 600 24.07.2017
2609 S.M.K. Spirit Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 56 175882 12,5a 293 15.10.2017
2609 Lonely Vacation Gunnar Austevoll Kai Johansen Thomas Rød 57 162882 13,3a 290 13.10.2017
2609 King Senator Vidar Hop Eirik Høitomt Gunnar Aksnes 58 167000 13,8a 250 09.10.2017
2609 Symphonic Lennox (S) Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Tor Olaf Halle 59 184977 14,0a 240 19.10.2017
2609 T.M. First On Photo Johan Herbjørn Undem Tommy Fløysand Andrea Emilie Frednes 60 180000 13,3a 215 01.06.2017
2609 I See U. One Vidar Hop Dag-Sveinung Dalen Enok Antonsen 61 189265 14,5a 90 09.10.2017
2609 Caipirinha Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Siv Ailin Olsen 62 164000 15,0a 65 21.09.2017
2609 Tuileries (DK) Eirik Høitomt Sigbjørn Kolnes 63 132391 15,2a 30 15.10.2017



Proposisjon: 8    Antall innmeldte: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 650.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Reveleer Marius Høitomt Eirik Høitomt Marius Høitomt 51 476260 11,2a 1615 11.10.2017
1609 Sanner Sid Gunnar Austevoll Alexander Heisholt Vidar Engebretsen 52 494000 13,7a 810 09.10.2017
1609 Tiptoe* (S) Kusk tildeles Sophia Jacobsen 53 558750 12,9a 760 17.10.2017
1609 Elite B.R. Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 54 628833 11,5a 688 30.09.2017
1609 Facebook N.L. (NL) Magnus Teien Gundersen Sigbjørn Kolnes 55 554305 11,8a 630 09.09.2017
1609 Stormbringer G.R. Kristian Malmin Kai Johansen Trond Anderssen 56 514500 11,9a 410 09.10.2017
1609 Riordan Kronos (IT) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 57 569676 10,9a 385 30.09.2017
1609 Jet Bug Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 58 510500 12,2a 335 07.10.2017
1609 Northern Secret (US) Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Jane Helen Stareng 59 635412 11,7a 305 15.10.2017
1609 Jacuzzi O. Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Tor Olaf Halle 60 513630 13,4a 250 09.10.2017
1609 Avalon Erlend Rennesvik Erlend Rennesvik 61 575869 13,2a 80 14.10.2017
1609 Dave Briggs (US) Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Sigbjørn Kolnes 62 379494 11,8a 30 16.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 7
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Såstad Stjernen Hans Chr. Holm Ola Saastad 51 0 0 ..
2100 Buy Me Flowers Knut Arne Ødegaard Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 52 0 0 ..
2100 Nissen Ø.K. Geir Flåten Vidar Hop Geir Flåten 53 0 0 ..
2100 Cliff Hydrup Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 54 0 0 ..
2100 Global Royal Åsbjørn Tengsareid Geir Flåten Sondre Skifjell 55 0 0 ..
2100 Carotis (S) Adrian Solberg Akselsen Thøger Malmstrøm 56 68500 17,4v 415 29.05.2016
2100 Up To Love (FR) Eirik Høitomt Anette Dobloug Talbot 57 866533 13,6a 65 20.08.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 3
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Muscle Salt Josefine Eilertsen Synne Høitomt Malene Berdalen 51 226276 14,0a 900 22.02.2017
2100 Espagna Frejo (NL) Siv Emilie Løvvold Synne Høitomt Malene Berdalen 52 83112 15,1a 20 20.10.2017
2100 T.M. First On Photo Kusk tildeles Anne Grete Rasmussen Andrea Emilie Frednes 53 180000 13,3a 215 01.06.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 1
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Indiana Jon Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 51 0 0 ..




Sist oppdatert: 23.10.2017 - 09:07