Innmeldingslister Jarlsberg - Jarlsberg travbane

Innmeldingslister Jarlsberg

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 17.11.2017

Proposisjon: 1  DNT-REKRUTTEN  Antall innmeldte: 14
Kaldblods DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 4.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Osen Expressa Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 51 0 0 ..
2100 Stjerna Vår Stian Eilefsen Ole Johan Østre Stian Eilefsen 52 0 0 ..
2100 Flassi Prinsen Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Rune Solberg 53 0 0 ..
2100 Party Løve Adrian Solberg Akselsen Eirik Høitomt Frode Akselsen 54 0 0 ..
2100 Såstad Stjernen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Ola Saastad 55 0 0 ..
2100 Nissen Ø.K. Geir Flåten Eirik Høitomt Geir Flåten 56 0 0 ..
2100 Valle Donna Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 57 4000 34,5v 105 02.11.2017
2100 Arverud B.E.T. Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Vibeke Trondsen 58 3000 40,8v 45 17.10.2017
2100 Gull Arwen Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Elisabeth Stenersen 59 2000 39,9v 20 27.10.2017
2100 Malala Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Morten Antonsen 60 0 46,5v 0 10.12.2016
2100 Hof Lodin Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 61 0 39,2v 0 09.10.2017
2100 Tullefaksa H.M. Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Sandra Margrethe Homme 62 3000 38,2v 55 15.06.2017
2100 Santer Pål Sem Jan Martin Bjerring Pål Sem 63 2000 36,8v 35 03.09.2017
2100 Hoppla Berger Knut Arne Ødegaard Geir Flåten Ivar Bjørneng 64 0 0 06.10.2015



Proposisjon: 2  DELINGSLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall innmeldte: 22
Kaldblods DELINGSLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-15-årige 80.000 - 380.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Løpet deles etter grunnlag i inntil 2 løp. Sportildeling etter endt starterklæring. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Vetle Petter Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 51 318500 25,9a 1085 01.11.2017
2100 Lome Gant Jørn Morten Kvikstad Eirik Høitomt Lisbeth Follestad 52 361955 25,9a 850 27.10.2017
2100 Langaard Siv Hans Chr. Holm Vidar Hop Halvor Bø Langaard 53 194500 26,0a 840 09.11.2017
2100 Voje Per Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Jenny Thygesen 54 253000 26,1v 530 08.10.2017
2100 Tingel Spretten Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 55 136000 27,8a 525 30.10.2017
2100 Tangen Braute Vidar Hop Eirik Høitomt Kjell Roar Hansen 56 370000 24,9a 480 11.11.2017
2100 Petrine Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 57 265000 25,1a 440 09.11.2017
2100 Vangs Odin Kristian Malmin Åsbjørn Tengsareid Heidi Moen 58 169000 27,0a 265 08.11.2017
2100 Tysvær Elling Knut Arne Ødegaard Åsbjørn Tengsareid Knut Arne Ødegaard 59 295359 25,7a 230 09.11.2017
2100 Spang Kongen Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Heidi Moen 60 156500 27,0a 190 08.11.2017
2100 Gonagas Rebell Geir Flåten Joakim Hansen May-Liss Moe 61 80500 29,7v 180 09.11.2017
2100 Smiths Iver Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 62 90000 28,4a 175 09.11.2017
2100 Engas Odelsjente Anette Frønes Gunnar Austevoll Tonje Johannessen 63 117500 26,0a 165 03.11.2017
2100 Alsaker Pumbaa Gunnar Austevoll Vidar Hop Monica Einarsen 64 273633 24,6v 150 15.10.2017
2100 Areta Mollyn Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen John Ivar Farmen 65 372000 24,4a 150 19.10.2017
2100 Vestpol Hebe Karin Hauge Dag-Sveinung Dalen Karin Hauge 66 115500 28,7v 115 09.11.2017
2100 Storler Guten Gunnar Austevoll Kristine Kvasnes Rannveig Grorud 67 183000 28,5v 85 17.10.2017
2100 Spang Express Odd Arne Sagholen Kai Johansen Gunnar Kværne 68 160316 26,9a 85 11.11.2017
2100 Loken Åsbjørn Tengsareid Per Vetle Kals Gunn Snøås 69 254000 25,8a 75 27.10.2017
2100 Sandemoin Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Pål Henning K. Johannessen 70 172500 26,7a 0 08.11.2017
2100 Hof Lotta Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Eivind Gravdal 71 375500 24,6a 155 08.11.2017
2100 Løve Lomen Ole Johan Østre Joakim Hansen Jan Morten Hansen 72 112500 28,9v 50 27.10.2017



Proposisjon: 3  FORMLØP  Antall innmeldte: 7
Kaldblods FORMLØP - FORMLØP For 3-15-årige høyest 935.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 300 poeng, som har gått raskest 1.24,5 i de 5 siste starter. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 515.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2120 Torpa Nicklas Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 51 855937 22,6v 737 18.10.2017
2120 Vassbø Fakse Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Katrine Samuelsen 52 758165 23,1v 295 31.10.2017
2120 Moe Svarten Jan Martin Bjerring Åsbjørn Tengsareid Jan Martin Bjerring 53 2238559 23,1v 290 04.11.2017
2120 Tojo Prinsen Herman R. Tvedt Per Arvesen Oddvar Dahlen 54 837078 23,1v 145 05.11.2017
2120 Art Haaken Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Jenny Thygesen 55 784307 23,4a 125 05.11.2017
2120 Ty Tinn Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 56 745436 23,3a 95 03.11.2017
2120 Tallas Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 57 616500 24,2a 65 25.10.2017



Proposisjon: 4  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall innmeldte: 10
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 5.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gentle Starfighter Vidar Hop Marius Høitomt Mona Elisabeth Hov 51 0 0 ..
2100 Buy Me Flowers Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 52 0 0 ..
2100 Je Ne Regrette Rien Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 53 4000 20,7v 105 05.11.2017
2100 Tib Talisman Eirik Høitomt Vidar Hop Ole Morten Nilsen 54 4000 18,0a 105 27.10.2017
2100 Laylock Classic Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 55 3500 19,4v 50 25.10.2017
2100 Bailiss Åsbjørn Tengsareid Tom Erik Solberg Tone Turnbull 56 2000 20,1v 35 12.09.2017
2100 Goodman B.R. Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 57 3000 19,6v 30 11.10.2017
2100 Logical Speed Katrine Blakkestad Gunnar Austevoll Bjørnar Blakkestad 58 2000 22,1v 20 05.11.2017
2100 Walkabout Classic Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 59 0 18,1a 0 18.10.2017
2100 Zolan Omh Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg Olav Mikkelborg 60 4000 19,6v 55 25.10.2017



Proposisjon: 5  NORSKFØDTE  Antall innmeldte: 19
Varmblods NORSKFØDTE For 3-12-årige norskfødte høyest 55.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Orlando Design Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Jane Helen Stareng 51 46000 17,6a 1080 29.10.2017
2100 Siberian Photo Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 52 54000 16,0a 750 08.10.2017
2100 Mr. Babalo Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 53 52000 16,6a 730 03.11.2017
2100 Mr. Classic Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 54 50000 16,6a 620 06.11.2017
2100 Benefits Ole Johan Østre Eirik Høitomt Egil Furulund 55 46000 15,5a 410 27.10.2017
2100 Twigson Bonanza Johan Herbjørn Undem Ole Johan Østre Ailin Magnus 56 49500 16,4a 395 02.11.2017
2100 Selma Frecel Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 57 38500 15,8a 365 14.10.2017
2100 K.K. Alligator Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Jenny Thygesen 58 49500 18,3a 360 25.03.2017
2100 Figaro B.R. Steinar Hammersborg Gunnar Austevoll Steinar Hammersborg 59 54000 16,1a 325 20.10.2017
2100 Thaia Sund Espen Grohs Tom Grohs 60 38000 17,9v 315 09.11.2017
2100 Miss Speedy Dillon Johan Herbjørn Undem Marius Høitomt Odd Arne Aaland 61 39500 17,4a 295 26.10.2017
2100 King N' Swing Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 62 53000 16,1a 285 02.11.2017
2100 Royal Banker E. Sondre Heimdal Tom Erik Solberg Sondre Heimdal 63 44500 16,6a 280 29.10.2017
2100 Suspicious Star Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 64 49500 16,6a 240 02.11.2017
2100 Be My Hercules Frode Karl Hansen Dag-Sveinung Dalen Frode Karl Hansen 65 28500 17,0a 190 09.11.2017
2100 Balotelli Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Anita Solberg Kristiansen 66 46000 16,7a 155 01.11.2017
2100 Yankee's Chip Tomas Pedersen Vidar Hop Remi-Johan Didriksen 67 30000 14,5a 65 02.11.2017
2100 Point Of Existence Kristine Kvasnes Adrian Solberg Akselsen Linda Eikeberg 68 27000 17,5a 55 27.10.2017
2100 Mariasboy Christina Kjenner Kristine Kvasnes Monica Mathiesen 69 32000 17,6a 35 15.06.2017



Proposisjon: 6  POENG SPESIAL  Antall innmeldte: 19
Varmblods POENG SPESIAL For 3-12-årige høyest 180.000 kr. 2600 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 200 poeng. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2600 Black Symphonic Eirik Høitomt Ole Johan Østre Tina Marie L. Rønningen 59 72000 15,7a 190 04.11.2017
2600 Conny Dior Tom Erik Solberg Simen Bjørbæk Jessen Jan Th. Holthe 60 93500 15,9a 190 02.11.2017
2600 Monique Royal Eirik Høitomt Marius Høitomt Gunnar Flåten 61 116000 14,8a 165 05.11.2017
2600 Knight Classic Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 62 138000 15,0a 155 04.11.2017
2600 Ironlady Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn 63 140000 14,6a 145 23.10.2017
2600 Trophydore (DK) Anette Frønes Eirik Høitomt Anette Frønes 64 179875 14,4a 140 02.11.2017
2600 Anica Fine (DK) Eirik Høitomt Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 65 116000 14,6a 130 02.11.2017
2600 Needed Time Eirik Høitomt Vidar Hop Stein Ivar Kløven 66 155000 14,8a 125 05.11.2017
2600 From Beverlyhills Lars Fredrik Kolle Erik Solberg 67 96000 16,2a 75 04.09.2017
2600 Jet Z. Vidar Hop Eirik Høitomt Kjell Roar Hansen 68 135500 15,0a 40 16.10.2017
2620 Photolicious Tom Erik Solberg Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 51 122500 16,0a 1125 04.10.2017
2620 Massive Speed Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 52 135000 15,1a 825 27.10.2017
2620 Garfieldz Prinze (S) Hans Chr. Holm Kristian Malmin Henriette Bye 53 132444 14,0a 574 01.11.2017
2620 Revenue Lavec Frode Hamre Truls Roar Wivestad 54 179751 14,2a 540 13.08.2017
2620 Wara Laylock Ole Johan Østre Eirik Høitomt Sverre A. Johnsen 55 147000 15,2a 410 02.11.2017
2620 Riverside Star Adrian Solberg Akselsen Vidar Hop Geir Ufs 56 162000 14,2a 320 05.11.2017
2620 Navarra Broline (S) Eirik Høitomt Vidar Hop Inger Therese Nicolaysen 57 177911 14,8a 250 02.11.2017
2620 King Senator Vidar Hop Eirik Høitomt Gunnar Aksnes 58 167000 13,8a 205 27.10.2017
2620 Cheeky Superb Ole Johan Østre Olav Mikkelborg Anne-Lene W. Johansen 69 147698 14,5a 225 30.10.2017



Proposisjon: 7    Antall innmeldte: 24
Varmblods For 3-12-årige høyest 255.000 kr. 1609 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning. Proposisjonen deles i 2 under forutsetning av at det gjenstår mer enn 18 hester ved starterklæringens utløp.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Ingemar Palema (S) Vidar Hop Magnus Teien Gundersen Fredrik Solberg 51 230822 13,4a 1482 23.09.2017
1609 Promo Kemp (US) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 52 222500 12,7a 1363 07.10.2017
1609 Ulk Delle Selve (IT) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 53 208010 14,6a 1280 04.11.2017
1609 Lins Tanic Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 54 230000 13,7a 930 04.11.2017
1609 Muscle Salt Kai Johansen Malene Berdalen 55 226276 14,0a 900 03.11.2017
1609 Uendy Z.S. (IT) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 56 228057 12,8a 750 02.11.2017
1609 Divided Dream Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Elisabeth Eide 57 248500 14,4a 740 22.04.2017
1609 Venezia (DK) Herman R. Tvedt Rolf Tvedt 58 250096 12,9a 657 05.11.2017
1609 Kemas Starlight (S) Ole Johan Østre Vidar Hop Bjørnar Heibø 59 249392 12,7a 540 05.11.2017
1609 Darling Nikki Tom Erik Solberg Herman R. Tvedt Karoline Krogh-Hanssen 60 234751 11,8a 540 25.10.2017
1609 S.M.K. Shocking Adrian Solberg Akselsen Åsbjørn Tengsareid Siv Marie Kittelsen 61 252500 13,6a 540 09.11.2017
1609 My Carisma Erlend Rennesvik Eirik Høitomt Karoline Krogh-Hanssen 62 228000 12,7a 505 08.11.2017
1609 Beaks Tamara Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 63 210375 12,7a 459 02.11.2017
1609 Tib Tinto Vidar Hop Eirik Høitomt Ole Morten Nilsen 64 191500 14,6a 400 02.11.2017
1609 Janske (DE) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 65 160572 13,5a 340 14.09.2017
1609 Walmart Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 66 165500 13,2a 325 06.11.2017
1609 Aragorn Wibb (S) Anette Frønes Tom Erik Solberg Christin Kaasa 67 241885 13,8a 280 03.11.2017
1609 Norse Ideal Dag-Sveinung Dalen Vidar Hop Trond Anderssen 68 212500 13,8a 280 08.11.2017
1609 Larry S.E. (S) Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Geir Nordbotten 69 201979 14,8a 255 02.11.2017
1609 Navarra Broline (S) Eirik Høitomt Vidar Hop Inger Therese Nicolaysen 70 177911 14,8a 250 02.11.2017
1609 Andova Åsbjørn Tengsareid Hans Chr. Holm Bjørn Larsen 71 184500 14,1a 220 05.11.2017
1609 La Paloma Lars Fredrik Kolle Erlend Rennesvik Bjørn Larsen 72 231500 13,8a 165 03.11.2017
1609 Quintero Vidar Hop Hans Jørgen Eggen Anne Ragnhild Aakre 73 239559 13,8a 55 09.11.2017
1609 Emilio Scott (NL) Dag-Sveinung Dalen Vidar Hop Remi-Johan Didriksen 74 95669 14,2a 45 19.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 8
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kaptein Kuling Gunnar Austevoll Tom Erik Solberg Åge Holløkken 51 0 0 ..
2100 Santans Pål Sem Dag-Sveinung Dalen Trygve Bjørge 52 0 0 ..
2100 Lex Spika Martine O. Sørvik Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik 53 0 0 ..
2100 Skar Lukas Ole Johan Østre Vidar Hop Aina Skar 54 0 0 ..
2100 Positano Vidar Hop Eirik Høitomt Baard Finn Frøyland 55 0 0 ..
2100 Alta Faksa Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 56 0 0 ..
2100 Daisy Va Bene Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Ine Elisabeth Dahl 57 16000 18,0v 425 03.05.2017
2100 Astrifer Truls S. Glittum Marius Høitomt Tonje E. Skjørtvedt 58 87000 16,0a 345 17.02.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 3
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spenda Spirit Helene Kolle Josefine Eilertsen Kåre Andersen 51 296000 14,6a 175 19.10.2017
2100 Be A Mixt Chili B. Elisabeth Jensen Baard Finn Frøyland 52 316500 12,8v 45 15.09.2017
2100 T.M. First On Photo Kusk tildeles Anne Grete Rasmussen Andrea Emilie Frednes 53 186000 13,3a 255 03.11.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 3
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Alfa Betty Lars Fredrik Kolle Bengt Solberg 51 0 0 ..
2100 Myk Landing Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 52 0 0 ..
2100 Reveline Chip Åsbjørn Tengsareid Hans Even Andersen Reidar Evensen 53 0 0 ..




Sist oppdatert: 13.11.2017 - 08:54