Startliste - Jarlsberg Travbane - 12.09.2017
Løp: 1 (ca. kl. 18:50)
For 3-12-årige høyest 170.000 kr. 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2600 |
1 |
Black Symphonic |
Adrian Solberg Akselsen |
61.000 |
1.17,3v
|
1.15,7a
|
2620 |
2 |
Needed Time |
Marius Høitomt |
149.000 |
1.17,0v
|
1.14,8a
|
2620 |
3 |
Frankel D.E. |
Åsbjørn Tengsareid |
169.160 |
1.15,5v
|
1.14,4a
|
2620 |
4 |
Riverside Star |
Vidar Hop |
150.000 |
1.17,2v
|
1.14,2a
|
2620 |
5 |
Photo Frecel |
Kai Johansen |
165.500 |
1.16,1v
|
1.14,6a
|
2620 |
6 |
Puce Tanic E. |
Eirik Høitomt |
166.500 |
1.16,5v
|
1.13,4a
|
2620 |
7 |
Anthony Downs |
Tom Erik Solberg |
116.500 |
1.17,5v
|
1.15,5a
|
2620 |
8 |
Pleasetellmewhattodo |
Alexander Heisholt |
124.000 |
1.16,8v
|
1.14,9a
|
Løp: 2 (ca. kl. 19:10)
For 3-15-årige høyest 185.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Lex Storm |
Kai Johansen |
102.760 |
1.26,7v
|
1.29,4a
|
2100 |
2 |
Torvald |
Eirik Høitomt |
182.500 |
1.28,9v
|
1.28,2a
|
2100 |
3 |
Langaard Siv |
Lars Anvar Kolle |
173.500 |
1.28,4v
|
1.26,0a
|
2100 |
4 |
Fintore |
Connie Engebråthen |
137.537 |
1.28,8v
|
1.27,9a
|
2100 |
5 |
Rolf Martin |
Mari Løve |
182.000 |
1.28,0v
|
1.26,7a
|
2100 |
6 |
Tusse Storm |
Truls Knive |
148.689 |
1.29,4v
|
1.27,6a
|
2100 |
7 |
Neseldi |
Knut Arne Ødegaard |
139.000 |
1.27,7v
|
1.27,4a
|
2100 |
8 |
Ådne Kommandør |
Vidar Hop |
176.500 |
1.29,3v
|
1.27,6a
|
2100 |
9 |
Alm Elden |
Adrian Solberg Akselsen |
133.000 |
1.27,4v
|
1.26,2a
|
2100 |
10 |
Spang Kongen |
Åsbjørn Tengsareid |
150.500 |
1.29,6v
|
1.27,8a
|
2100 |
11 |
Salte Gleipen |
Gunnar Austevoll |
131.000 |
1.28,2v
|
1.25,8a
|
2100 |
12 |
Karstjerna |
Brede Øigarden Refsdal |
169.500 |
1.30,1v
|
1.24,5a
|
Løp: 3 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP (ca. kl. 19:38)
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP For alle 3-årige. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr. Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Føynland Lykke |
Eirik Høitomt |
5.000 |
1.37,8v
|
1.33,2a
|
2100 |
2 |
Ness Tjo Edel |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
1.30,9a
|
2100 |
3 |
Skorpion |
Kjetil Roe |
10.000 |
1.33,5v
|
|
2100 |
4 |
Maxey Melanin |
Lars Anvar Kolle |
7.000 |
1.35,6v
|
|
2100 |
5 |
Jarand |
Adrian Solberg Akselsen |
6.500 |
1.33,3v
|
|
2100 |
6 |
Ludvig H.M. |
Vidar Hop |
14.488 |
1.33,9v
|
1.33,7a
|
2100 |
7 |
Komnes Bork |
Jan Rune Gaustad |
6.000 |
1.35,8v
|
|
2120 |
8 |
Spang Viktor |
Jan Roar Mjølnerød |
30.000 |
1.32,0v
|
|
2140 |
9 |
Brenne Banker |
Kai Johansen |
32.000 |
1.31,2v
|
1.27,8a
|
Løp: 4 (ca. kl. 19:58)
For 3-12-årige høyest 42.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
A Brave Heart |
Gunnar Austevoll |
38.000 |
1.17,7v
|
1.15,7a
|
2100 |
2 |
Cayman Bee |
Daniel Haugland |
39.584 |
1.17,7v
|
1.17,7a
|
2100 |
3 |
Connie |
Per Oleg Midtfjeld |
39.500 |
1.19,3v
|
1.16,8a
|
2100 |
4 |
Vicky Invalley |
Truls Desserud |
36.000 |
1.20,7v
|
1.17,9a
|
2100 |
5 |
Siberian Photo |
Simen Bjørbæk Jessen |
38.000 |
1.18,2v
|
1.16,5a
|
2100 |
6 |
Goliath B.R. |
Åsbjørn Tengsareid |
21.500 |
1.19,3v
|
1.17,2a
|
2100 |
7 |
Circe des Emois |
Hans Chr. Holm |
35.289 |
1.20,5v
|
1.15,2a
|
2100 |
8 |
Mariell's Memory |
Adrian Solberg Akselsen |
36.500 |
1.19,5v
|
1.16,1a
|
Løp: 5 TIDSLØP (ca. kl. 20:20)
TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.29,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.32,0 og bedre, 40 m. for tid 1.30,5 og bedre. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-3 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Jenny Lill |
Arild Berås |
16.000 |
1.33,4v
|
1.34,4a
|
2100 |
2 |
Lego U.N. |
Johan Herbjørn Undem |
33.000 |
1.32,2v
|
|
2100 |
3 |
Fjeld Gutten |
Vidar Hop |
27.000 |
1.32,8v
|
1.32,4a
|
2100 |
4 |
Voje Jerv |
Lars Anvar Kolle |
71.500 |
1.32,8v
|
1.32,6a
|
2120 |
5 |
Julie |
Åsbjørn Tengsareid |
70.771 |
1.30,6v
|
1.32,1a
|
2120 |
6 |
Adelinn |
Odd Arne Sagholen |
89.778 |
1.30,6v
|
|
2120 |
7 |
Komnes Kristin |
Hans Chr. Holm |
62.400 |
1.31,2v
|
1.31,5a
|
2120 |
8 |
Rokne Oda |
Kristine Kvasnes |
101.110 |
1.31,2v
|
|
2120 |
9 |
H.M. Urd |
Geir Nordbotten |
36.200 |
1.31,2v
|
|
2120 |
10 |
Kagge Luna |
Eirik Høitomt |
85.000 |
1.31,4v
|
|
2120 |
11 |
Låhne Lina |
Anders Magne Låhne |
40.000 |
1.31,9v
|
1.32,1a
|
2120 |
12 |
Mine Svarten |
Kjetil Roe |
64.000 |
1.30,8v
|
1.32,4a
|
2140 |
13 |
Frier Birk |
Anette Frønes |
111.000 |
1.29,8v
|
1.29,0a
|
2140 |
14 |
Mjølner Brun |
Jan Roar Mjølnerød |
107.136 |
1.29,6v
|
1.29,2a
|
2140 |
15 |
Tenk Nå Dina |
Simen Bjørbæk Jessen |
76.000 |
1.29,1v
|
1.30,4a
|
Løp: 6 (ca. kl. 20:40)
For 3-12-årige høyest 350.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-4 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1609 |
1 |
Flirtin Superb |
Åsbjørn Tengsareid |
304.500 |
1.17,5v
|
1.12,2a
|
1609 |
2 |
Southwind Gizzel |
Erlend Rennesvik |
301.037 |
|
1.11,9a
|
1609 |
3 |
Mr Cantab |
Tom Erik Solberg |
280.649 |
1.15,3v
|
1.12,8a
|
1609 |
4 |
Farao F. Boko |
Marius Høitomt |
324.400 |
1.20,0v
|
1.15,0a
|
1609 |
5 |
Ny Komet |
Gunnar Austevoll |
321.287 |
1.15,3v
|
1.13,0a
|
1609 |
6 |
Önas Julius |
Amanda Robertsen |
324.097 |
1.16,1v
|
1.12,8a
|
1609 |
7 |
Flashing Boko |
Hans Chr. Holm |
320.923 |
1.19,3v
|
1.11,1a
|
1609 |
8 |
Dixi D'hilly |
Martine O. Sørvik |
218.500 |
1.15,9v
|
1.13,8a
|
1609 |
9 |
Kingstile |
Lars Anvar Kolle |
288.500 |
1.16,7v
|
1.13,0a
|
1609 |
10 |
Vici Sun |
Vidar Hop |
302.000 |
1.15,1v
|
1.13,2a
|
1609 |
11 |
Showme D'Light |
Lars Fredrik Kolle |
190.500 |
1.16,7v
|
1.13,6a
|
1609 |
12 |
Tuff Enuff |
Eirik Høitomt |
304.500 |
1.16,9v
|
1.12,4a
|
Løp: 7 BREDDEPREMIERINGSLØP (ca. kl. 20:58)
BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 5.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
|
Varmblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Awalkinthepark |
Åsbjørn Tengsareid |
5.000 |
1.18,4v
|
|
2100 |
2 |
Bailiss |
Knut Robin Dalsbotten |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Utopia Zakurah |
Adrian Solberg Akselsen |
2.000 |
|
1.18,5a
|
2100 |
4 |
Gemma B.R. |
Simen Bjørbæk Jessen |
4.000 |
1.18,8v
|
|
2100 |
5 |
Cromwells Aida |
Per Oleg Midtfjeld |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Etna Sisu |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Denali |
Truls S. Glittum |
2.000 |
1.19,1v
|
|
2100 |
8 |
Logical Ilchi |
Gunnar Austevoll |
5.000 |
1.19,9v
|
1.19,0a
|
2100 |
9 |
Black Voice |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
10 |
Cabelino |
Dag-Sveinung Dalen |
0 |
1.19,9v
|
|
2100 |
11 |
Thai Donatella |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
Løp: 20 Prøveløp (ca. kl. 17:45)
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Enjoy My Hooves |
Åsbjørn Tengsareid |
128.500 |
1.16,7v
|
1.13,2a
|
2100 |
2 |
K.L.M. Casino Royale |
Truls S. Glittum |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Emilio Scott |
Remi-Johan Didriksen |
95.669 |
1.20,0v
|
1.14,2a
|
2100 |
4 |
Odd Special Girl |
Josefine Eilertsen |
0 |
|
|
2120 |
5 |
Gull Arwen |
Magnus Helland |
0 |
|
|
2120 |
6 |
Slåtto Stjerna |
Morten Tidemansen |
0 |
|
|
2120 |
7 |
Rambodin |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Vår Bajas |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Almason |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Art Kongsdotter |
Kai Johansen |
48.604 |
1.32,0v
|
1.31,1a
|
Løp: 21 #Monté #Prøveløp (ca. kl. 17:53)
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Pondus Bork |
Amalie Ødegård |
520.914 |
1.14,9v
|
1.12,0a
|
2100 |
2 |
Theresa D. |
Margrethe Nilsen |
235.110 |
1.17,9v
|
1.13,8a
|
2100 |
3 |
Saturn |
Anne Grete Rasmussen |
108.485 |
1.16,6v
|
1.15,4a
|
Løp: 22 Mønstringsløp (ca. kl. 18:15)
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Letthegamebegin |
Anette Frønes |
0 |
|
|
2100 |
2 |
T.K.'s Victory |
Tomas Pedersen |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Lovely Girl |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Madre Mia |
Anne Grete Rasmussen |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Aicha Ravina |
Hans Chr. Holm |
0 |
|
|
2120 |
6 |
Myk Landing |
Eivind Gravdal |
0 |
|
|
2120 |
7 |
Stjernebjørn |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Bautastein |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Eldoda |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Eld Vinn |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
|
|
Løp: 23 Mønstringsløp (ca. kl. 18:25)
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Yesyesyes |
Simen Bjørbæk Jessen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Miss Minca |
Adrian Solberg Akselsen |
0 |
|
|
2100 |
3 |
S.K.'s Lexandra |
Kjetil Roe |
0 |
|
|
2100 |
4 |
La Luna Wita |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Blue Gift |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2120 |
6 |
Frøy Faxa |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2120 |
7 |
Haugs Blesa |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
|
|
2120 |
8 |
H.M. Emblas Lilje |
Geir Nordbotten |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Gyri Jenta |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Runi |
Eivind Gravdal |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 06.09.2017 - 13:23
|