Startliste - Jarlsberg Travbane - 02.08.2019
Løp: 1 (ca. kl. 18:55)
For alle 3-12-årige. 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 395.001 kr., 40 m. ved 925.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2600 |
1 |
Uni Lest |
Kristian Malmin |
358.705 |
1.15,0v
|
1.13,2a
|
2600 |
2 |
Seabreeze Ås |
Gunnar Austevoll |
385.367 |
1.15,0v
|
1.12,9a
|
2620 |
3 |
Annie's Boy |
Eirik Høitomt |
741.500 |
1.13,4v
|
1.13,6a
|
2620 |
4 |
Whatsoflying S.S. |
Tom Erik Solberg |
778.000 |
1.13,1v
|
1.12,2a
|
2620 |
5 |
Hades Håleryd |
Per Oleg Midtfjeld |
916.277 |
1.13,4v
|
1.11,2a
|
2620 |
6 |
Soros Kronos |
Hans Chr. Holm |
469.723 |
1.14,7v
|
1.14,1a
|
Løp: 2 3-ÅRINGSLØP (ca. kl. 19:15)
3-ÅRINGSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr., 40 m. ved 30.001 kr., 60 m. ved 60.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
|
Kaldblods Volte |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Homme Alcor |
Herman R. Tvedt |
11.000 |
1.32,1v
|
|
2100 |
2 |
Odd Zevs |
Tom Erik Solberg |
9.000 |
1.37,4v
|
|
2100 |
3 |
Voje Piril |
Lars Anvar Kolle |
10.000 |
1.33,5v
|
|
2100 |
4 |
Pelle Baron |
Erlend Rennesvik |
1.990 |
1.36,2v
|
|
2100 |
5 |
Bragetulla |
Geir Flåten |
8.000 |
1.33,9v
|
|
2100 |
6 |
Alsaker Dragon |
Vidar Hop |
5.000 |
1.33,9v
|
|
2100 |
7 |
Tyri Gass |
Dag-Sveinung Dalen |
8.000 |
1.34,9v
|
|
2100 |
8 |
Hof Loyd |
Eivind Gravdal |
5.000 |
1.38,0v
|
|
2120 |
9 |
Solan Troll |
Gunnar Austevoll |
20.000 |
1.32,4v
|
|
2120 |
10 |
Solør Jo |
Eirik Høitomt |
27.500 |
1.34,3v
|
|
Løp: 3 DISTANSEFORDEL HOPPER - TIDSLØP (ca. kl. 19:43)
DISTANSEFORDEL HOPPER - TIDSLØP For 3-15-årige med rekord 1.30,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker 20 m. for tid 1.34,0 og bedre, 40 m. for tid 1.32,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Kayaks Minn Dott |
Torleif Sør-Reime |
14.000 |
1.34,1v
|
|
2100 |
2 |
Eidsnes Juni |
Stine Hansen Juklerød |
14.000 |
1.35,0v
|
|
2100 |
3 |
Gjærla Stjerna |
Geir Flåten |
24.000 |
1.34,5v
|
1.38,9a
|
2120 |
4 |
Bjørnli Ine |
Eirik Høitomt |
57.305 |
1.33,1v
|
1.32,2a
|
2120 |
5 |
Spang Linsi |
Bjørn Steinseth |
27.000 |
1.32,5v
|
|
2140 |
6 |
Tangen Tora |
Gunnar Austevoll |
95.517 |
1.30,0v
|
1.30,2a
|
2140 |
7 |
Komnes Siv |
Odd Arne Sagholen |
112.120 |
1.30,0v
|
1.31,8a
|
2140 |
8 |
Voje Faksa |
Frode Hamre |
61.000 |
1.32,7v
|
1.31,9a
|
2160 |
9 |
Arrogant |
Eivind Gravdal |
32.500 |
1.30,9v
|
1.30,1a
|
Løp: 4 (ca. kl. 20:05)
BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 5.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
|
Varmblods Volte |
V5-2 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Manihiki |
Joakim Hansen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Moen Thor |
Johan Herbjørn Undem |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Free Flow |
Lars Anvar Kolle |
4.000 |
1.20,8v
|
|
2100 |
4 |
Sassy May |
Trond Gjervan |
5.000 |
1.18,9v
|
1.17,3a
|
2100 |
5 |
I'm Kodiak |
Per Oleg Midtfjeld |
2.000 |
|
1.20,0a
|
2100 |
6 |
Ben Dover |
Tom Erik Solberg |
3.000 |
1.19,8v
|
|
2100 |
7 |
Golden Grace |
Bjørn Steinseth |
4.000 |
1.18,3v
|
|
2100 |
8 |
Turbo Lins |
Eirik Høitomt |
5.000 |
1.17,1v
|
|
2100 |
9 |
Golden Wave |
Nils Olav Holm |
0 |
|
|
2100 |
10 |
Truly Superb |
Vidar Hop |
5.000 |
1.19,3v
|
1.18,5a
|
2100 |
11 |
Miss Degrassi |
Anne Grete Rasmussen |
1.990 |
1.24,1v
|
|
Løp: 5 DELINGSLØP (ca. kl. 20:25)
DELINGSLØP For 3-12-årige 110.001 - 330.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Løpene deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på 2 løp.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Gentle Voice |
Lars Anvar Kolle |
150.000 |
1.16,9v
|
1.15,0a
|
2100 |
2 |
Legacy |
Vidar Hop |
189.000 |
1.18,2v
|
1.13,8a
|
2100 |
3 |
Rasken Q.C. |
Erlend Rennesvik |
168.403 |
1.16,4v
|
1.13,0a
|
2100 |
4 |
Lonely Vacation |
Gunnar Austevoll |
204.382 |
1.17,1v
|
1.13,3a
|
2100 |
5 |
Nico Lane |
Tom Erik Solberg |
207.750 |
1.17,5v
|
1.15,1a
|
2100 |
6 |
Blaze Of Glory |
Kristian Malmin |
161.850 |
1.14,8v
|
1.15,1a
|
2100 |
7 |
Lady Revenue |
Eirik Høitomt |
194.000 |
1.16,4v
|
1.13,1a
|
2100 |
8 |
Restless By The Sea |
Dag-Sveinung Dalen |
203.500 |
1.18,8v
|
1.13,2a
|
2100 |
9 |
Ambitious Voyager |
Herman R. Tvedt |
212.640 |
1.18,1v
|
1.13,0a
|
Løp: 6 DELINGSLØP (ca. kl. 20:45)
DELINGSLØP For 3-12-årige 110.001 - 330.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Løpene deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på 2 løp.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-4 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Vincent |
Lars Anvar Kolle |
288.990 |
|
1.11,7a
|
2100 |
2 |
Magic Tile |
Kristian Malmin |
279.504 |
1.14,9v
|
1.13,6a
|
2100 |
3 |
Bastian Lendalund |
Olav Mikkelborg |
294.383 |
1.18,2v
|
1.12,4a
|
2100 |
4 |
Ubet |
Per Vetle Kals |
267.500 |
1.16,7v
|
1.13,5a
|
2100 |
5 |
Willy Invalley |
Gunnar Austevoll |
288.500 |
1.16,2v
|
1.12,6a
|
2100 |
6 |
Karamel Hill |
Per Oleg Midtfjeld |
322.500 |
1.16,1v
|
1.12,6a
|
2100 |
7 |
Draco Braz Minto |
Vidar Hop |
292.542 |
1.23,3v
|
1.12,8a
|
2100 |
8 |
Mikkel H.R. |
Erlend Rennesvik |
328.522 |
1.18,3v
|
1.11,8a
|
2100 |
9 |
Lucky Kentucky |
Eirik Høitomt |
258.500 |
1.18,0v
|
1.13,3a
|
Løp: 7 (ca. kl. 21:03)
BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 5.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
|
Varmblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Mr. Fax |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Glazier's Victoria |
Olav Mikkelborg |
2.000 |
1.24,5v
|
|
2100 |
3 |
Mr. Tailor |
Bjørn Steinseth |
4.000 |
|
1.18,6a
|
2100 |
4 |
Yasmin H. |
Dag-Sveinung Dalen |
2.000 |
1.27,1v
|
1.20,0a
|
2100 |
5 |
Goldie G.D. |
Herman R. Tvedt |
4.990 |
1.20,0v
|
|
2100 |
6 |
Thai Selene |
Erlend Rennesvik |
3.000 |
1.23,5v
|
|
2100 |
7 |
Noblesse Tile |
Kristian Malmin |
4.000 |
1.18,0v
|
|
2100 |
8 |
Superb Story |
Tom Erik Solberg |
3.000 |
1.19,7v
|
1.17,9a
|
2100 |
9 |
Montego Bay |
Vidar Hop |
2.000 |
1.19,9v
|
|
2100 |
10 |
Uppers Unbeatable |
Marius Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
11 |
Be My Love |
Eirik Høitomt |
2.883 |
1.17,9v
|
1.17,2a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:40)
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Mr. Grey |
Bjørn Larsen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
N.O. Boy |
Nils Olav Holm |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Nothing Like Me |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2120 |
4 |
Gull Odina |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:50)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Engli Ilmina |
Tron Gravdal |
364.991 |
1.25,5v
|
1.25,6a
|
2100 |
2 |
Odins Zamurai |
Tanja Johansen |
62.000 |
1.31,6v
|
1.33,0a
|
2100 |
3 |
Haugestad Gabrielle |
Geir Flåten |
58.000 |
1.32,2v
|
1.42,4a
|
2100 |
4 |
Johan Herbjørn Jr. |
Joakim Hansen |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Soline |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Alm Toledo |
Bjørn Duestad |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Alfa Betty |
Erik Solberg |
164.000 |
1.28,1v
|
1.28,4a
|
Løp: 22 Prøveløp (ca. kl. 18:00)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Madre Mia |
Gunnar Flåten |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Maybe Maven |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Wow S.E. |
Hans Chr. Holm |
0 |
|
|
2100 |
4 |
William Viking |
Dag-Sveinung Dalen |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Be Rich |
Herman R. Tvedt |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Designed Genius |
Marius Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Eva Gardenia |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 29.07.2019 - 14:56
|