Startliste - Jarlsberg Travbane - 20.09.2019
Løp: 1 RE TORVETS LØP (ca. kl. 18:55)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 75.001 - 195.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Hestene deles inn i 2 løp.
|
Kaldblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1609 |
1 |
A.H. Svarten |
Lars Anvar Kolle |
98.000 |
1.30,9v
|
1.29,1a
|
1609 |
2 |
Torpa Pi |
Knut Arne Ødegaard |
115.300 |
1.30,8v
|
1.28,3a
|
1609 |
3 |
Turbofaksen |
Connie Engebråthen |
121.500 |
1.29,0v
|
1.28,5a
|
1609 |
4 |
Bare Christina |
Åsbjørn Tengsareid |
128.500 |
1.28,1v
|
1.28,0a
|
1609 |
5 |
Goroso Sjarmen |
Odd Arne Sagholen |
152.500 |
1.29,4v
|
1.26,7a
|
1609 |
6 |
H.C. Blesen |
Hans Chr. Holm |
155.500 |
1.28,3v
|
1.26,4a
|
1609 |
7 |
Kolnes Brit |
Eirik Høitomt |
173.500 |
1.29,2v
|
1.26,8a
|
1609 |
8 |
Tronmar |
Henrik Kulblik |
184.264 |
1.28,6v
|
1.25,1a
|
1609 |
9 |
Voje Eld |
Vidar Hop |
163.447 |
1.27,4v
|
1.27,0a
|
1609 |
10 |
Steine Faksen |
Tommy Fløysand |
164.500 |
1.28,3v
|
1.28,9a
|
1609 |
11 |
Hønn Spik |
Olav Mikkelborg |
188.212 |
1.29,0v
|
1.26,2a
|
Løp: 2 BYGGMESTER OLE A. LANGEDRAG AS LØP (DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG - DATOLØP) (ca. kl. 19:15)
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG - DATOLØP For 3-12-årige 20.001 - 108.000 kr med høyest 800 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Expensive Pleasure |
Tom Erik Solberg |
81.500 |
1.16,9v
|
1.14,8a
|
2100 |
2 |
Vico Regio H. |
Ole Johan Østre |
102.000 |
1.18,6v
|
1.15,8a
|
2100 |
3 |
Rio Division |
Lars Anvar Kolle |
86.500 |
1.17,5v
|
1.15,6a
|
2100 |
4 |
Dippin' Dots |
Magnus Teien Gundersen |
90.500 |
1.18,9v
|
1.15,5a
|
2100 |
5 |
Wunder's Caviar |
Dag-Sveinung Dalen |
97.081 |
1.15,9v
|
1.14,9a
|
2100 |
6 |
Stand Up |
Eirik Høitomt |
107.250 |
1.17,8v
|
1.13,8a
|
2100 |
7 |
Lord Coral |
Marius Høitomt |
80.974 |
1.17,6v
|
1.16,3a
|
2100 |
8 |
Gaius B.R. |
Olav Mikkelborg |
89.974 |
1.15,2v
|
1.15,1a
|
2100 |
9 |
Four on the Floor |
Frode Hamre |
90.159 |
1.16,9v
|
1.14,8a
|
2100 |
10 |
Select Step |
Åsbjørn Tengsareid |
94.651 |
1.17,4v
|
1.14,6a
|
2100 |
11 |
Frozen Sun |
Gøran Antonsen |
90.476 |
1.18,0v
|
1.15,2a
|
2100 |
12 |
Suspicious Star |
Connie Engebråthen |
52.500 |
1.19,1v
|
1.16,6a
|
Løp: 3 JTK RØRSERVICE AS LØP (ca. kl. 19:40)
For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Uberg Lisa |
Kjell Løvdal |
21.000 |
1.31,1v
|
|
2100 |
2 |
Alm Tekna |
Gunnar Austevoll |
24.500 |
1.33,5v
|
|
2120 |
3 |
Tønder Ø.K. |
Dag-Sveinung Dalen |
48.000 |
1.30,7v
|
|
2120 |
4 |
Rappoda |
Eirik Høitomt |
34.000 |
1.30,0v
|
1.29,6a
|
2120 |
5 |
Party Løve |
Adrian Solberg Akselsen |
45.500 |
1.31,1v
|
1.35,8a
|
2120 |
6 |
Flassi Prinsen |
Vidar Hop |
39.500 |
1.31,1v
|
1.30,9a
|
2140 |
7 |
Nesfaksen |
Frode Mjølnerød |
70.500 |
1.31,2v
|
1.29,7a
|
2140 |
8 |
Odins Zamurai |
Tanja Johansen |
65.500 |
1.31,6v
|
1.33,0a
|
2140 |
9 |
Kolnes Anka |
Knut Arne Ødegaard |
58.000 |
1.31,6v
|
1.31,0a
|
2140 |
10 |
Eiklands Faks |
Johan Herbjørn Undem |
75.000 |
1.30,0v
|
1.30,4a
|
Løp: 4 HØYPRODUSENT TERJE SVILAND AS LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG) (ca. kl. 20:05)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 75.001 - 195.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Hestene deles inn i 2 løp.
|
Kaldblods Auto |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1609 |
1 |
Huseby Snuppa |
Gunnar Austevoll |
97.000 |
1.29,0v
|
1.28,0a
|
1609 |
2 |
Aner Ikke |
Åsbjørn Tengsareid |
101.976 |
1.29,9v
|
1.27,0a
|
1609 |
3 |
Idlava |
Kristian Malmin |
116.661 |
1.30,2v
|
1.28,3a
|
1609 |
4 |
Sikvelands Bork |
Anita Valstad Hagmann |
141.500 |
1.28,7v
|
1.28,7a
|
1609 |
5 |
Rive Rodin |
Gøran Antonsen |
147.744 |
1.29,5v
|
1.28,2a
|
1609 |
6 |
Sitje Rapp |
Hans Chr. Holm |
155.000 |
1.28,1v
|
1.28,6a
|
1609 |
7 |
Sager'n |
Eirik Høitomt |
172.250 |
1.27,8v
|
1.26,0a
|
1609 |
8 |
Salte Gleipen |
Herman R. Tvedt |
176.465 |
1.27,0v
|
1.25,8a
|
1609 |
9 |
Stjerne Smell |
Stine Hansen Juklerød |
160.700 |
1.29,2v
|
1.28,7a
|
1609 |
10 |
Tako Ø.K. |
Johan Herbjørn Undem |
164.000 |
1.30,0v
|
1.27,8a
|
1609 |
11 |
Bjønnum Jerka |
Adrian Solberg Akselsen |
184.500 |
1.29,8v
|
1.27,0a
|
1609 |
12 |
Vetla Vinna |
Arnt-Sverre Røren |
190.000 |
1.28,2v
|
1.25,1a
|
Løp: 5 MASKINENTREPRENØR R.O. LARSEN AS LØP (DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG - DATOLØP) (ca. kl. 20:25)
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG - DATOLØP For 3-12-årige 108.001 - 200.000 kr med høyest 800 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Siberian Justice |
Marius Høitomt |
167.206 |
1.18,1v
|
1.13,3a
|
2100 |
2 |
Gentle Voice |
Lars Anvar Kolle |
170.000 |
1.16,9v
|
1.14,7a
|
2100 |
3 |
Lightning Mcqueen |
Eirik Høitomt |
174.147 |
1.15,8v
|
1.13,5a
|
2100 |
4 |
Logical Nora |
Katrine Blakkestad |
184.829 |
1.16,0v
|
1.13,2a
|
2100 |
5 |
Lovato America |
Erik Killingmo |
200.000 |
|
|
2100 |
6 |
Frick |
Ole Johan Østre |
124.583 |
1.16,9v
|
1.14,9a
|
2100 |
7 |
L.J.'s Sonador |
Gunnar Austevoll |
176.500 |
1.16,9v
|
1.14,0a
|
2100 |
8 |
Weinberry |
Dag-Sveinung Dalen |
117.500 |
1.19,4v
|
1.14,1a
|
2100 |
9 |
My Cool Mama |
Vidar Hop |
185.894 |
1.14,9v
|
1.14,8a
|
2100 |
10 |
Gentle Design |
Jane Helen Stareng |
176.373 |
1.16,0v
|
1.14,7a
|
2100 |
11 |
Chill Fighter |
Tomas Pedersen |
181.500 |
1.18,6v
|
1.14,9a
|
2100 |
12 |
Lightning Exclusive |
Kristian Malmin |
134.006 |
1.15,8v
|
1.14,0a
|
Løp: 6 HENGERE AS/TOM LANDBRUKSSERVICE HOPPELØP (ca. kl. 20:45)
HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 505.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Mira Star M. |
Magnus Teien Gundersen |
351.500 |
1.16,9v
|
1.13,3a
|
2100 |
2 |
Rebella Mystic L. |
Johan Herbjørn Undem |
436.500 |
1.15,3v
|
1.13,7a
|
2100 |
3 |
Seabreeze Ås |
Gunnar Austevoll |
396.367 |
1.15,0v
|
1.12,9a
|
2100 |
4 |
Aida Mae |
Ole Johan Østre |
369.000 |
1.16,1v
|
1.12,9a
|
2100 |
5 |
Delight Classic |
Kristian Malmin |
356.000 |
1.16,5v
|
1.11,6a
|
2100 |
6 |
Mira Prawo |
Dag-Sveinung Dalen |
451.500 |
1.15,6v
|
1.13,0a
|
2100 |
7 |
Exciting Chip |
Åsbjørn Tengsareid |
442.055 |
1.14,2v
|
1.13,8a
|
2100 |
8 |
Make Me |
Tom Erik Solberg |
447.991 |
1.15,2v
|
1.13,1a
|
2100 |
9 |
Nad Al Sheba |
Lars Anvar Kolle |
393.000 |
1.15,5v
|
1.13,4a
|
2100 |
10 |
Dreamy Queen |
Lars Fredrik Kolle |
368.000 |
1.17,0v
|
1.13,3a
|
2100 |
11 |
Galaxy W. |
Eirik Høitomt |
396.226 |
1.16,8v
|
1.13,1a
|
2100 |
12 |
Lady Lara |
Vidar Hop |
411.500 |
1.18,5v
|
1.12,3a
|
Løp: 7 HOVSLAGER BJØRN DUESTADS LØP (ca. kl. 21:00)
BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Kaldblods Volte |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Omer Tuva |
Paal Gulbrandsen |
5.395 |
1.34,9v
|
|
2100 |
2 |
Alsaker Mindi |
Joakim Hansen |
3.500 |
1.33,5v
|
|
2100 |
3 |
Ylvjerven |
Tommy Fløysand |
6.000 |
1.35,7v
|
|
2100 |
4 |
Dona Af Sola |
Magnus Teien Gundersen |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Rinde Thorvald |
Eirik Høitomt |
4.000 |
1.35,8v
|
|
2100 |
6 |
Sitje Faks |
Johan Herbjørn Undem |
7.000 |
1.33,4v
|
|
2100 |
7 |
Faxen Af Sola |
Cato Antonsen |
5.500 |
1.35,8v
|
|
2120 |
8 |
Sitje Lilly |
Lars Anvar Kolle |
12.000 |
1.33,0v
|
|
2120 |
9 |
Nordby Fyr |
Olav Mikkelborg |
11.343 |
1.34,6v
|
|
2120 |
10 |
Cuba Stormvinna |
Annette Stordal |
12.000 |
1.35,0v
|
|
2120 |
11 |
Finnskog H.B. |
Henrik Kulblik |
8.500 |
1.35,8v
|
|
Løp: 8 RE TRAVFORENINGS LØP (GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE) (ca. kl. 21:13)
GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE For 4-12-årige høyest 20.000 kr. Også for 3-årige høyest 30.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Cash On Time |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
2 |
N.Y. J.J. Online |
Gøran Antonsen |
4.000 |
1.20,0v
|
1.19,5a
|
2100 |
3 |
L'agile |
Åsbjørn Tengsareid |
5.000 |
1.19,9v
|
|
2100 |
4 |
Wow S.E. |
Hans Chr. Holm |
5.000 |
1.20,4v
|
|
2100 |
5 |
New Yankee |
Ole Johan Østre |
5.000 |
1.19,7v
|
1.18,3a
|
2120 |
6 |
Mister Crowe |
Kristian Bjørnerød |
18.000 |
1.19,6v
|
1.18,2a
|
2120 |
7 |
Countrygirl |
Herman R. Tvedt |
21.000 |
1.17,5v
|
1.15,7a
|
2120 |
8 |
Miss Degrassi |
Dag-Sveinung Dalen |
6.990 |
1.19,2v
|
1.18,2a
|
2120 |
9 |
Lise Av Gråberg G.I. |
Lars Anvar Kolle |
9.777 |
1.20,1v
|
1.19,4a
|
2120 |
10 |
Beverlyhills Vicky |
Bengt Solberg |
7.000 |
1.20,5v
|
|
2120 |
11 |
Star Act |
Johan Herbjørn Undem |
16.000 |
1.18,2v
|
1.18,6a
|
2120 |
12 |
Eldorado Gracieux |
Erik Solberg |
12.000 |
|
1.16,4a
|
2120 |
13 |
Beak's Lively |
Vidar Hop |
27.000 |
1.17,9v
|
1.15,3a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:40)
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Glamour Tilly T.E. |
Åsbjørn Tengsareid |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Barney Rubble |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2100 |
3 |
The Red Explosion |
Sander Nordvik Johnsen |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Mazarine |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Willy Angel |
Marius Høitomt |
0 |
|
|
2120 |
6 |
Jahnson |
Dag-Sveinung Dalen |
0 |
|
|
Løp: 21 #Monté #Prøveløp (ca. kl. 17:50)
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Julia Rascal |
Hanna Herbjørnrød |
96.929 |
1.17,4v
|
1.15,6a
|
Løp: 22 Prøveløp (ca. kl. 18:00)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Best of Brands |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
2 |
C.C. Princess |
Josefine Eilertsen |
229.000 |
1.17,3v
|
1.14,1a
|
2120 |
3 |
Svindyr |
Sander Nordvik Johnsen |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 16.09.2019 - 16:35
|